Wpis z mikrobloga

Witam i o grzyby pytam!

Dostałam taki zestaw jak poniżej i wybrałam grzybobranie, bo ostatni raz zbierałam grzyby jak byłam małym dzieckiem i zapomniałam już jaka to satysfakcja znaleźć takie grubaski (ʘʘ)

1. Jesienne grzybobranie o świcie
2. Spróbuj zagrać w grę której nie znasz (brydż, tysiąc, szachy, makao). Wpierw zapoznaj się dokładnie z zasadami.
2. Przeżyj tydzień za 35 zł, 5 zł na każdy dzień. Pomysły potraw znajdziesz na kanale ''5 sposób na..''

Na grzyby wybrałam się z niebieskim, poszliśmy w miejsce gdzie zalecił tata niebieskiego, czyli takie gdzie ręka somsiada nie sięga. Co prawda nie było to o świcie, ale zbiory jak najbardziej udane.

Przy okazji zażyliśmy kąpieli, bo nie przemyśleliśmy, że kamienie w potoku mogą być śliskie i obydwoje wylądowaliśmy po kostki w zimnej wodzie, a pies przyniósł kilka kleszczy xD

Jedno jest pewne, pomimo mojego strachu przed kleszczami i różnego rodzaju robactwem leśnym, jak tylko będzie okazja to biorę niebieskiego i beagla pod pachę i idziemy szukać muchomorów ( ͡ ͜ʖ ͡)


#mirkowyzwanie #grzyby #grzybobranie
Pobierz Sijabka - Witam i o grzyby pytam! ᶘᵒᴥᵒᶅ

Dostałam taki zestaw jak poniżej i wybrała...
źródło: comment_1YGy9zkqmu4Owqc8LxRgKX2c6NbSMYI2.jpg
  • 18
@dinkum: Ten który trzymam w ręce nie był, ale niektóre ze stołu były. 3 lata temu na studiach żyłam za 25zł dziennie nawet i źle się to dla mnie skończyło, więc wolę tego nie powtarzać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Sijabka: mój sąsiad co roku uczy mnie, że takich wielkich nie wolno zrywać, bo one są prawie zawsze robaczywe, więc nie do użycia, a gdyby je zostawić, to mają szansę się rozsiać. Lepiej fotografować na miejscu i dać im rosnąć.

źle się to dla mnie skończyło


@Sijabka: nawet nie chcę wiedzieć.

@FHA96: Jeszcze trzy, Szefie.Jutro wątróbka na obiad ((oo)) dzisiaj opierdo... to znaczy zjadłam rydze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dinkum: Na osiedlu gdzie mieszkają rodzice niebieskiego, to dziki sobie chodzą po ulicach normalnie, aż strach wychodzić z domu wieczorem, bo jakaś locha zza kosza na śmieci wyskoczy i papa xD
@Sijabka: to faktycznie by się przydało, a ja tylko żartowałam. On serio robi mi wykłady o obronie przed dzikami, chodzi do lasu z jakimś kijem zawsze i w stroju moro, ale nigdy nie słuchałam uważnie i starałam się myśleć o czymś przyjemnym.