Wpis z mikrobloga

Dziwny to był mecz, nie powiem. Liczyłem na pogrom, ale w głębi duszy byłem przygotowany na taki jeden punkt (albo i nie). Szkoda tego rekordu, napaliłem się na niego, ale najważniejsze że nie przegraliśmy. Wnioski z meczu:

- Origi to dobry super-sub, ale niewiele więcej (przynajmniej na skrzydle)
- Gini i Hendo w pomocy to proszenie się o kłopoty, imo jeden z nich powinien zostać zastąpiony Keitą/Oxem
- brak Salaha bardzo widoczny
- na Old Trafford to my nie umiemy

Bardzo mało pozytywów, ale może to się z czasem naprostuje.
#mecz #lfc
  • 5
@nexetpl: ile razy Hendo i Gini mają jeszcze udowodnić że należą do topu ligi w zakresie zadań jakie dostają? To nie ich wina, że Klopp pierwszą połowę chciał grać ostrożnie. Ze środkiem nie było problemów w rozumieniu jakości gry ale co najwyżej problemy taktyczne. W tym meczu kulały skrzydła, Trent z Robertsonem siedzieli na 40 metrze i czekali na piłki byle tylko nie dać się złapać po za swoją strefą. Tak
ile razy Hendo i Gini mają jeszcze udowodnić że należą do topu ligi w zakresie zadań jakie dostają? To nie ich wina, że Klopp pierwszą połowę chciał grać ostrożnie


@verto10: w sumie to chodziło mi o to, że gramy zbyt ostrożnie. Mam nadzieję że Keita przestanie się tak łamać i pokaże w końcu, po co tu przyszedł.