Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@Altru: Dobre na dostawczaki ducato. Po za tym mało kto jedzie na długich jadąc za nami.
No ale w takiej sytuacji też wystarczą światła stopu i przeciwmgłowe.
  • Odpowiedz
@Altru: Jak ma być dobrze, jak na przeglądzie już dwa razy stwierdzone, że światła mam ok na pozycji 0, jak widzę, że wtedy oślepiam innych? ¯\_(ツ)_/¯

A nowe, ledowe to aż oczy wypalają
  • Odpowiedz
@booolooo: to śmiało - sam wyreguluj. To banalnie łatwe - to jest regulacja śrubokrętem góra-dół. Jedna śruba na reflektor. Nie oślepiasz kiedy górna linia światłocienia idzie poniżej linii lusterek gościa przed Tobą.
  • Odpowiedz
@booolooo: to jeszcze nic 4 lata już podnoszę światła przed przeglądami tak że dojeżdżam do ściany ustawiam 0 rysuje kreskę ustawiam na 1 światła podnoszę do kreski ustawiam na 0 i są wyżej i 1 i już 4 razy światła ok
  • Odpowiedz
@Altru: wczoraj właśnie jadę jakąś wlotówką do miasta o 22, ciemno bo las, i jadę 50 bo wcześniej widziałem jak sarny przebiegały koło drogi. poza tym był juz zabudowany. To jedzie jakas #!$%@? i wali mi długimi żebym przyspieszył. no #!$%@?.
  • Odpowiedz
  • 0
@waliguralesko25 miałem kiedyś coś takiego, co na allegro się nazywa "komunikator LED samochodowy". Przyczepione do tylnej szyby. Zaprogramowany napis "zachowaj odstęp", z pilota klikales w lusterko wsteczne, komunikator to łapał i wyświetlał napis. Samochody serio się odsuwały. Potem wyrzuciłem, bo jednak trochę wieś. A może nie wieś, ale jakoś czasem się nieswojo czułem ;)
  • Odpowiedz
ja wtedy zwalniam do 30 km/h i sobie tak jadę a jak widze ze typ zbiera sie do wyprzedzania to przyspieszam i tak przez jakies 10 km tak robie


@Witaminae: stwarzasz zagrożenie w ruchu drogowym. Mandat i zesłanie na sybir
  • Odpowiedz