Wpis z mikrobloga

Zasranawiam się nad emigracją w najblizszych miesiącach/tygodniach. Mój brat mieszka w Londynie więc mógłby mnie przyjąć ale wiadomo że koszty życia tam są bardzo wysokie. Zastanawiałem się nad pracą jako opiekun w uk, nie mam stricte doświadczenia w tej pracy ,ale przez jakiś czas opiekowałem się swoją mamą po ciężkiej chorobie, jestem osobą empatyczną i wspominam to nienajgorzej. Zdaje sobie sprawę,że to co innego niż opieka w domach opieki, dlatego pytam o warunki. I jak szukać pracy, widzę dużo ogłoszeń z Polskich agencji, czy lepiej szukać na własną rękę?

Coś o mnie- to mam aktualnie przerwę na studiach i pracuje w Polsce ale za marne 2500 na rękę w korpo i czuje że potrzebuje zmiany.

#emigracja #uk
  • 7
Język angielski mam na bardzo dobrym poziomie, może wymaga on lekkiego odświeżenia, bo np. w Londynie ten język jest zupełnie inny niż ten który poznajemy. Przez pewien czas mieszkałem nawet z dziewczyną z która rozmawialiśmy po angielsku bo nie była Polką. Paradoksalnie mimo tego że pracuje teraz w korpo, gdzie angielski jest wymogiem koniecznym, to mam tam mało do czynienia z angielskim na codzień.

Co do warunków miasta to akurat czułem się
Język angielski mam na bardzo dobrym poziomie, może wymaga on lekkiego odświeżenia, bo np. w Londynie ten język jest zupełnie inny niż ten który poznajemy. Przez pewien czas mieszkałem nawet z dziewczyną z która rozmawialiśmy po angielsku bo nie była Polką. Paradoksalnie mimo tego że pracuje teraz w korpo, gdzie angielski jest wymogiem koniecznym, to mam tam mało do czynienia z angielskim na codzień.


Co do warunków miasta to akurat czułem się