Wpis z mikrobloga

Piękny to jest tag, nie zapomnę go nigdy.

A dlaczego piękny? Bo jak żaden opisuje pragnienia i tęsknoty wykopka.

Pragnienia o tyle ciekawe że nie do spełnienia...

Z dwóch powodów.
1. Młode kobiety w Polsce są ANTY konserwatywne. Ten rozdźwięk światopoglądowy pomiędzy młodymi kobietami a młodymi mężczyznami to bardzo istotny czynnik, który będzie definiował dynamikę społeczna w Polsce najbliższych latach a może i dłużej.

Oznacza to że nie spotkacie #konserwatywek na swojej drodze. Bo ich prawie nie ma.

Przykro mi - czeka was frustracja...

2.
Druga sprawa. Tam gdzie one występują w większej ilości - czyli w USA, są to kobiety "najwyższej jakości" - bo utrzymanie konserwatywnych wartości(nie tylko wrogości do lgbt) w życiu wymaga wysokiej kultury i dyscypliny wewnętrznej...
To są kobiety "wysokiej jakości" co pokazuje sukces życiowy jaki takie rodziny odnoszą - wysokie zarobki, stabilność, rozwój itp itd.

Ale ale... One dużo oferują ale równie dużo oczekują. Pytanie ilu fanów tagu tak dyscypline, samokontrolę i odpowiedni status społeczny prezentuje.
Bo krzyczenie na marszu równości "pedały do gazu" to dużo za mało.

#konserwatywka
  • 9
@graf_zero: Nie uwazam zeby w europie bylo inaczej co do konserwatyzmu wsrod kobiet. Co do malo konserwatywnego podejscia kobiet w polsce, przypominam ze kiedys takie cuda byly na wsiach i wiekszosc narodu z wsi pochodzi to i wiejskie obyczaje pojawily sie w miastach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nie_prosilem_o_to: nie chodzi o głosowanie tylko o światopogląd.

I dalej nie mam na myśli tego że któraś strona ma rację. Tylko że w młodym pokoleniu jest ogromny rozdźwięk.
Jak ja byłem w liceum i na studiach to światopoglądowo byliśmy podobni do dziewczyn/kobiet.
A nie oszukujmy się - taka różnica światopoglądowa utrudnia kontakt osobisty
@graf_zero: Znam ten sondaz i jestem swiadom jego, inna sprawa ze spoleczenstwo to nie monolit ktory zastygl w ruchu. To ludzie tworza spoleczentwo i to ludzie moga to spoleczenstwo formowac wiedzac jak oraz majac odpowiednie narzedzia. Porownaj sobie prawicowy wyglad 10 lat temu a wyglad prawicy, zupelnie inny obraz. Prawica sie zmienia i chce zmieniac spoleczenstwo.
@Satan696: oglądam ten wygląd prawicy i jestem przerażony.
Zresztą ogólnie smuci mnie fakt że polskie społeczeństwo idzie w stronę narodowego socjalizmu(bez skojarzeń z AH) ale cóż - to jest zapewne naturalny światopogląd dla naszego kraju...

Natomiast sam tag #konserwatywka traktuje jako tag dotyczący osobistych wyborów u relacji damskomeskich. I w tym kontekście się wypowiadam.
@graf_zero: jaki rozdźwięk?
według sondażu wyborczej, na którym opiera ona tezę jakoby istniał jakiś rozdźwięk wśród młodych, partie konserwatywne obyczajowo mają wśród kobiet sumarycznie 43% poparcia, a wśród mężczyzn 62%, to nie jest duża różnica, a dotyczy tylko głosujących, większość młodych kobiet nie interesuje się polityką
poza tym ten sondaż jest w błędzie, bo według niego wiosna powinna w eurowyborach otrzymać 22% wśród młodych (średnia dla młodych mężczyzn i kobiet), a
nieprosilemoto - @grafzero: jaki rozdźwięk?
według sondażu wyborczej, na którym opie...

źródło: comment_5SrX8jIyhcWtOSu6Fk3pduz4v3inpVLe.jpg

Pobierz