Wpis z mikrobloga

W gorących jest takie zdjęcie.
Pytanie do was - chcielibyście, żeby wasza dziewczyna tak chodziła do pracy czy do szkoły?
Czy to już balansowanie na granicy braku szacunku do siebie i do swojego partnera?
#rozowepaski też mogą wypowiedzieć się jak to wygląda z waszej strony - normalny ubiór czy raczej rzecz do chodzenia po domu, gdzie nikt nie będzie wam obczajał dupy i robił zdjęć?

#pytanie #sondaz #gownowpis
quercy - W gorących jest takie zdjęcie.
Pytanie do was - chcielibyście, żeby wasza d...

źródło: comment_EMYT9WWyC3wj4N3n7JtGTpAgJlYuSu0Y.jpg

Pobierz

Jest to:

  • norma 26.6% (61)
  • brak szacunku do siebie/partnera 73.4% (168)

Oddanych głosów: 229

  • 33
@lefsa_: ale przecież ja jej nie bronię niczego, Tobie też nie bronię, możesz i naga chodzić mi to lata, po prostu chciałem się dowiedzieć co inni o tym myślą, bo ja jestem zazdrośnikiem i mogę mieć spaczoną opinię na ten temat
@zabkakapka: no właśnie, miło wiedzieć, że jednak jest coś na rzeczy, ja wręcz dostaję małpiego rozumu, gdy moja dziewczyna ubierze przy mnie leginsy, więc mnie by to zżerało, jakby ktoś się na nią tak patrzył jak spermiarze na te dupę na zdjęciu
@Thachi: co znaczy, że nie powinna? Jej ciało, niech ubiera się jak chce - ja chciałem poznać tylko opinię ludzi czy to nie jest już część garderoby, która zabiera sporo intymności partnerowi
@lefsa_: wydałaś swoją opinię nie na temat - pytałem się co sądzisz w temacie szacunku do siebie/partnera, jaka jest Twoja opinia w tym temacie, a nie czy jej wygodnie i czy ja jej bronie