Wpis z mikrobloga

@Jestem_Tutaj @Aokx @LM317K @keleris_ @Pally To myślicie, że depresja dotyka tylko ludzi, którzy mają w życiu pod górkę? Że ludzie wyglądający na ogarniętych z zewnątrz nie mogą się rozpadać od środka? Takie myślenie jest bardzo krzywdzące - nie ważne czy chodzi o mężczyznę czy kobietę. Pamiętajcie, że wbijając komuś tego gwoździa, w postaci - Ty nie możesz mieć depresji, przestań gwiazdorzyć - jest bardzo nie na miejscu.
@Randomowyrandom1: Bo każdy wiąże przyczyny depresji z brakiem pozytywnych bodźców ze strony środowiska. Fakt, że kobiety mają znacznie łatwiej o uwagę płci przeciwnej, stanowi dla niektórych powód dyskredytowania możliwości istnienia u nich depresji. O biedni ludzie, którzy myślą, że hedonizm w jakiś szczególny sposób chroni przed depresją (może stanowić formę ucieczki, ale problem w zasadzie nie znika).

Smutny fakt, że dopóki kogoś depresja nie dotknie, to będzie miał bardzo blade pojęcie
@Jestem_Tutaj: @LM317K: @Pally: Nie rozumiem waszego ograniczenia depresji do bycia przegrywem. To są dwie różne rzeczy. Można być przegrywem i z tego powodu mieć depresję. Można mieć depresję i z tego powodu być przegrywem lub mimo tego nim nie być. Nie wiem co ma instagram do depresji co ma atencja do depresji? Jest taka aktorka dla dorosłych Belle Knox i śmiem twierdzić że ma depresje wyrznęła sobie na udzie