Wpis z mikrobloga

Pomóżcie w wyborze telefonu. Różnica między nimi to przede wszystkim cena i drobne zmiany w P30 PRO względem P20 PRO, czyli np. Aparat no i nowocześniejsze wygląd plus jakieś bajery.
#huaweip30pro
#huawei
#smartfon
#huaweip20pro
#telefony
#smart

Który telefon wybrać?

  • Huawei p30 pro 71.9% (23)
  • Huawei p20 pro 28.1% (9)

Oddanych głosów: 32

  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@daja: p30 ma lepszego notcha a nie to badziewie rozpropagowane przez (tfu) Apple. Do tego IP68 vs IP67 i inne detale, jak ten tysiąc to nie Twoja tygodniowa czy więcej to bierz p30, ja tam jestem z niego zadowolony.
  • Odpowiedz
@Saute: no właśnie o to chodzi, że chyba nie jest ona aż tak odczuwalna, a różnica w cenie to około 1000 zł ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@daja: a i jeszcze w sumie mi się przypomniało - P30 lepiej mi leżał w ręce, wymiarami są podobne ale jakoś lepiej mi się go trzymało, najlepiej pomacaj sobie oba. Z innych rzeczy to jeszcze minimalnie lepszy aparat (rzekomo bo tego nie porównywałem) i zwrotne ładowanie bezprzewodowe które mi się przydaje do słuchawek oraz szybsze ładowanie telefonu. Detale, ale rzadko zmieniam telefony więc już dorzuciłem tego tysiaka żeby potem nie
  • Odpowiedz
@Saute: @daja:
Miedzy tymi dwoma to bez żadnego ale brałbym P30 pro. Nawet zwykłe P30 wolałbym od p20 pro.

I nie oglądaj mojej recenzji P20 pro ,jest beznadziejna xD
  • Odpowiedz