Wpis z mikrobloga

Korwin: Co innego jest jak człowiek poklepie dziecko po pupie, czy to jest pedofil albo nie pedofil, bo ja na przykład klepie swoją córkę po pupie i nie jestem pedofilem...

Dziennikarka: Pan swoją córke klepie po pupie? Ale pana córka ma lat?

Korwin: Yyy, 8?

D: A jak pan ją klepie po pupie? Może ja stanę i mnie pan poklepie i zademonstruje? (...) I co pana córka robi jak pan ją klepie po pupie?

K: Czy pani naprawdę jest chora psychicznie?


Korwin najpierw przyznaje się do bicia dzieci, a potem na bulwers dziennikarki odpowiada, że to ona jest chora psychicznie. Ja #!$%@?. Takiego macie idola. Dla normalnych ludzi osoba znęcająca się nad dziećmi powinna być z miejsca skreślona.

#konfederacja #korwin #bekazprawakow #neuropa #4konserwy #patologia
Magromo - > Korwin: Co innego jest jak człowiek poklepie dziecko po pupie, czy to jes...
  • 121
  • Odpowiedz
Nawet nie chce mi sie tego czytac, skoro dla was klepanie swojej żony po tyłku jest tym samym co karanie swojego dziecka przemocą, to nie ma sensu wchodzić w dyskusje.


@Wegetujemy: tym zdaniem potwierdzasz, że czytanie ze zrozumieniem jest zdecydowanie twoją najsłabszą stroną.
  • Odpowiedz
Klepanie po pupie może być czymś normalnym jak klepanie po ramieniu, nie każdemu kojarzy się z biciem czy molestowaniem.


O JEŻU

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
to stwierdzenie że baby się boją stosunku jest tak debilne że dla mnie od razu by to tego dziada skompromitowało, nie wiem czemu kuce za nim szaleją

dzieci, babka jak facet, idzie się ruchać by się wyruchać i ma gdzieś to czy "robi to poprawnie" ten dziad chrzani trzy po trzy ZNOWU
  • Odpowiedz
@kosti9191: Ty potwierdzasz, że będziecie poświęcać swój rigcz byle tylko obronić korwinka krula nawet jak #!$%@? niesamowite głupoty. W tym przypadku przyznaje się, że stosuje przemoc jako forme kary na dziecku i już zlatujecie się by napisać "mnie też ojciec bił" "ja też daje klapsa swoim dzieciom" "polać mu". Żałośni jesteście.
  • Odpowiedz
@Wegetujemy: Kara cielesna nie jest najczęściej dobrym sposobem, ale na pewno lepszym niż chwalić dziecko za złe zachowanie, albo nie robienie niczego. Dziecko trzeba jakoś ukarać jeśli robi złe rzeczy, inaczej nie zrozumie że w dorosłym życiu obowiązują jakieś normy i nie przestrzeganie ich grozi o wiele poważniejszymi konsekwencjami. To jest działanie bardziej na dość prostą logikę małego dziecka - wiem że jeśli coś zniszczę to za karę stanie się coś
  • Odpowiedz
według lewactwa nie możesz brać swojej córki na kolana, czy dać jej klapsa bo to jest pedofilia, ale uczenie 4 latków o masturbacji czy o tym że płeć jest płynna już jest w porządku ( ͡º ͜ʖ͡º)


@BosaKoza: XD wykop at finest, oprawic w zlota ramke i przypiac na glownej jako przyklad typowego wykopka XD Stos bzdur w jednym zdaniu, ale pasuje do snutych teorii wypokowych.
  • Odpowiedz