Wpis z mikrobloga

Korwin: Co innego jest jak człowiek poklepie dziecko po pupie, czy to jest pedofil albo nie pedofil, bo ja na przykład klepie swoją córkę po pupie i nie jestem pedofilem...

Dziennikarka: Pan swoją córke klepie po pupie? Ale pana córka ma lat?

Korwin: Yyy, 8?

D: A jak pan ją klepie po pupie? Może ja stanę i mnie pan poklepie i zademonstruje? (...) I co pana córka robi jak pan ją klepie po pupie?

K: Czy pani naprawdę jest chora psychicznie?


Korwin najpierw przyznaje się do bicia dzieci, a potem na bulwers dziennikarki odpowiada, że to ona jest chora psychicznie. Ja #!$%@?. Takiego macie idola. Dla normalnych ludzi osoba znęcająca się nad dziećmi powinna być z miejsca skreślona.

#konfederacja #korwin #bekazprawakow #neuropa #4konserwy #patologia
Magromo - > Korwin: Co innego jest jak człowiek poklepie dziecko po pupie, czy to jes...
  • 121
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Magromo: Głosowałem na Konfederacje ale oprócz kilku zdań powiedzianych przez Korwina to gadał jak debil. Ona też nie jakaś rewelacyjna ale wypadła dużo lepiej w tej rozmowie. To z klepaniem to wiadomo, że chodziło o coś normalnego i nie sugerował nic złego - ba całe szczęście, że jej nie kleonal, bo by zaraz wyszło, że tak samo robi dziecko. Do tego debile nie doprowadzajcie. Sam nie mam jeszcze dziecka ale to
@Magromo to jest właśnie obecne #!$%@?. Ludzie doszukują się bicia (jak taki debil jak Ty) albo pedofilia. Byłem mały, spałem z wujkiem, ciotkami, na plażach pamiętam nagie dzieci i mniej #!$%@? poprawności politycznej. Nikt mi nic nie zrobił, nie mam traum. Ale teraz zaczynam mieć, bo na korepetycje nie biorę osób poniżej pewnego wieku, żeby nikt czasem nie #!$%@?ł głupot.

#!$%@? trwa.
Michalik albo faktycznie jest chora psychicznie albo próbuję Korwina zmanipulować. Nie wierzę że nie rozumie jakie klepanie po pupie Korwin ma na myśli i pali głupa.
a co jak ci powiem ze rodzice myja swoje dzieci, a nawet ubieraja i podcieraja, to co wtedy? XD #!$%@? ci wszechswiat? XD wiesz ze ludzie majac swoje dzieci sa zobligowani robic z nimi rzeczy, ktore przy obcych dzieciach byly by w 100% pedofilskie? XD


@Sweet_acc_pr0sa: Dobrze wiesz, że Korwin mówi o klepaniu po dupie, dawaniu klapsa w sensie przemocy jako kary, nie raz o tym mówił.
Ubierałeś, myłeś i podcierałeś
Wegetujemy - > a co jak ci powiem ze rodzice myja swoje dzieci, a nawet ubieraja i po...