Wpis z mikrobloga

Korwin: Co innego jest jak człowiek poklepie dziecko po pupie, czy to jest pedofil albo nie pedofil, bo ja na przykład klepie swoją córkę po pupie i nie jestem pedofilem...

Dziennikarka: Pan swoją córke klepie po pupie? Ale pana córka ma lat?

Korwin: Yyy, 8?

D: A jak pan ją klepie po pupie? Może ja stanę i mnie pan poklepie i zademonstruje? (...) I co pana córka robi jak pan ją klepie po pupie?

K: Czy pani naprawdę jest chora psychicznie?


Korwin najpierw przyznaje się do bicia dzieci, a potem na bulwers dziennikarki odpowiada, że to ona jest chora psychicznie. Ja #!$%@?. Takiego macie idola. Dla normalnych ludzi osoba znęcająca się nad dziećmi powinna być z miejsca skreślona.

#konfederacja #korwin #bekazprawakow #neuropa #4konserwy #patologia
Magromo - > Korwin: Co innego jest jak człowiek poklepie dziecko po pupie, czy to jes...
  • 121
@kwiati: uwaga, może być to przykład syndromu sztokholmskiego. Po prostu, wmawiasz sobie, że trzymanie cię przez ojca na kolanach było bez podtekstów pedofilskich. Nie wspominając o klepaniu po pupie, to przecież normalne znęcanie się nad dziećmi
Nadal nie odpowiedziałeś czy dawanie klapsa swojemu 8 letniemu dziecku to według ciebie to samo co dawanie klapsa swojej dorosłej żonie.


@Wegetujemy: Przykład jest jak najbardziej poprawny, bo skoro do nic nieznaczącego klepnięcia dziecka w tyłek tworzy się ideologię, że to pedofil, że ma to podtekst seksualny, to tak samo klepnięcie żony/dziewczyny w tyłek ze świadomym podtekstem seksualnym, proporcjonalnie powinno być traktowane jako gwałt.

Czy jak małego chłopczyka rodzice uczą sikać
@Magromo: najgorsze jest to, że teraz na każdym kroku debile poruszają temat seksualności i jak ktoś o tym wcześniej w ogóle nie myślał, tak teraz ma tym mózg skażony. Incepcja. Tu jakaś wyimaginowana pedofilia, tam aborcje, homo parady itd. Sam sobie ponakładam jakieś blokady, bo rzygać się chce. Wiadomości to w ogóle nie warto włączać, bo ciągle ten sam syf, jak nie polskie polityczne piekiełko, to ten #!$%@? sex. To chyba
@Magromo: ale korwinowcom nie wytłumaczysz, że poważny polityk w demokracji nie używa w jednym zdaniu słów "klepać po pupie" 2 razy (poklepie i klepie), "pedofil" - 3 razy i "swoja córka". Nawet jakby mówił "nigdy nie klepię po pupie własnej córki" to jest to PRowy samobój. Coś czego Korwa nigdy nie mógł pojąć
W prawym rogu Autystyczny Krul:

-"edukacja seksualna to nie jest dobra wiedza", "czy pani jest chorym psychicznie nieukiem?", "zwracam uwagę że ja wcale nie powiedziałem że wszyscy wyborcy PiSu są mniej inteligentni, poniżej średniej jest połowa ludzi, tylko połowa z nich głosuje, więc to jest 25% powiedzmy, a na PiS głosowało 43%, więc jeszcze jakieś 18% jest powyżej średniej"

W lewym POTĘŻNA Plagiatorka:

- "kobiety są lepiej wykształcone, bardziej się rozwijają,
@Giacomina

Michalik go wyjaśniła wielokrotnie

Szkoda że nie "wyjaśniła" go w najważniejszym momencie, tj. przy pytaniu o poparcie dla pisowskiej ustawy. Jak zaczął nawijać "jakbym miał do wyboru nakaz albo zakaz, to wybieram zakaz" trzeba było uciąć to w zarodku: "ale nie ma pan, czy poprze pan ustawę z zakazem?" i powtarzać metodą zdartej płyty do skutku - bo np. mnie jako wyborcę interesuje to najbardziej.

Zamiast tego Elizka wolała popisywać
@kiszczak: ja też się przyznaję, gdy powiem do młodego "chcesz lanie?" sam wskakuje mi na kolana, wystawia tyłek do klepania i śmieje się i jest dobra zabawa i wszyscy to lubią, ten starszy, też patrzy na to jakby sam miał ochotę na lanie, choć chyba wie, ze jemu już nie wypada... aha, tylko tam nie ma krzywdy, jest zabawa i pieszczoty, tylko tak po męsku. Korwin mówi z sensem.