Wpis z mikrobloga

@scotieb: Po pierwsze, to Kościół od setek lat prześladował homoseksualistów, dopiero od względnie niedawna prześladowani ludzie zaczęli mówić "dość". Po drugie, ta "dyskoteka" to był protest, bo jaśnie katole próbują przeforsować prawne narzędzie do prześladowania. Po trzecie, oni weszli i siedzieli w tym oknie? To już na publicznej ulicy nic urządzić nie można? Katolstwo ma jakiś monopol?
@PilariousD: Kościół zły, bo nie głosił peanów o wspaniałości homoseksualizmu i uważał, homosi za ludzi chorych.
Ale przecież chorobą jest czuć popęd seksualny do do przedstawicieli tej samej płci. Podobnie jak do zwierząt, dzieci i co tam jeszcze dewianci seksualni wymyślili.

Powoli zaczyna mnie drażnić te jazgotanie, że można ATAKOWAĆ innych. bo mają negatywny stosunek do was. Wszystkich chcecie zmusić by MYŚLELI o was tylko to, co WY chcecie by myśleli.
Troszkę ci się #!$%@? kolejność. Najpierw była niechęć do LGBT ze strony boziolubów, uzasadniana wypierdami z Biblii.


"A nie, bo to ci z Wisły zaczęli mordo, więc kibice Cracovii muszom ich tera #!$%@?ć po ryjach maczetami, rozumisz? Elo!"
Nawet jeśli byłaby to prawda, to gratuluję mentalności jaskiniowca.

Naprawdę, schodzisz na psy coraz mocniej.
Poza tym, KK od wieków w sprawie homoseksualizmu mówi jedno i to samo. Elo
@koroluk:
@scotieb dokładnie o to chodzi. Zamiast sobie żyć normalnie to zawsze jakieś szopki patrz jestem pedałem patrz na mnie i akcepruj bo jak nie to będę robił jeszcze więcej takich szopek. Dokładnie tak to teraz wygląda. Szkoda ze ci normalni przez tych idiotów cierpią
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@PilariousD: Kościół zły, bo nie głosił peanów o wspaniałości homoseksualizmu i uważał, homosi za ludzi chorych.

Ale przecież chorobą jest czuć popęd seksualny do do przedstawicieli tej samej płci. Podobnie jak do zwierząt, dzieci i co tam jeszcze dewianci seksualni wymyślili.

@Metzger3: homoseksualizm nie jest żadną chorobą i różni się zdecydowanie od pedofilii i zoofilii. Przede wszystkim tym, że homoseksualizm oznacza pociąg dwójki dorosłych, świadomych, stanowiących o sobie i równych
@koroluk: katolicyzm jest tak ugruntowany w Polsce kulturowo, że w zasadzie nikomu nie wadzi. LGBT ostatnimi czasy zrobiło sobie z KK wroga nr 1 - jakby to, że są konserwatywni, to była jakaś nowość. Jakby ideologia lgbt w jakikolwiek sposób intelektualnie stała wyżej ...
@Bomfastic: Chorobą jeżeli uznamy za zdrową osobę która żywi taki popęd do przedstawicieli przeciwnej płci. No ale odkąd homolobby zdało sobie sprawę z tego, to zaczęło się bawienie się w niszczenie definicji płci, w rozszerzanie i wypaczanie definicji płci. W naciski na wykreślenie z listy chorób homoseksualizmu. A no i masa trollowstwa, która nastręcza ludziom takie formułki jak ty.
Swoją drogą lubie takie formułki stosować do innych przypadków:

Słabo ze świadomością
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Metzger3: na szczęście to nie Ty uznajesz i określasz jakie wymagania musi spełniać osoba zdrowa. I jednak fajnie by było, gdybyś nie określał mnie mianem trolla, w sytuacji, w której podszedłem do Ciebie ze spokojem i kulturą.

Swoją drogą, absolutnie nie rozumiem czemu ta teza miała dowodzić w czymkolwiek.
Najpierw była niechęć do LGBT ze strony boziolubów


@koroluk: jakiś przykład jesteś w stanie podać?

osobiście nigdy mnie temat lgbt nie interesował, gdzieś tam sobie funkcjonowali, mi to wcale nie przeszkadzało.
i nie chodzi o niechęć, tylko o to że wiara katolicka nie uznaje czegoś takiego jak związek dwóch osób tej samej płci. nie od 10 lat tylko od zawsze. od kiedy jednak zaczęło się manifestowanie swojej seksualności podczas parad, oczy