Wpis z mikrobloga

Czy #konfederacja popełni ten sam błąd co #ruchpalikota po wejściu do Sejmu w 2011 roku? Weszli pod hasłem ,,gospodarka jest najważniejsza", po czym zajmowali się głównie kwestiami ideologicznymi - LGBT, religią itp. a o tematach gospodarczych ani widu ani słychu. Czy #konfederacja będzie zajmować się tylko tym? (tyle, że w drugą stronę ideologiczną co RP) Mam nadzieję, że nie - wszyscy wiemy jak skończył Ruch Palikota.
#polityka #wybory #4konserwy #korwin #bekazpisu #neuropa
Mjj48003 - Czy #konfederacja popełni ten sam błąd co #ruchpalikota po wejściu do Sejm...

źródło: comment_NRlYafH9Z8EjcCCAV1i42aSYDDHRR9HT.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mjj48003: Konfederacja nawet jeszcze nie była w sejmie, a już tu wykopowi eksperci #!$%@?ą, że nic nie zrobią xD już nawet brakuje śliny żeby na was pluć, lewaki ( ͡° ͜ʖ ͡°) dalej myślcie, że konfederacja to tylko Korwin, świry xD
  • Odpowiedz
@Ardeo: Nie ma sensu, bo wasz wódz tak powiedział? Tu nawet nie chodzi o to żeby je przepchać ale pokazac, że robią cokolwiek poza pustym #!$%@? w sejmie...
  • Odpowiedz
@rorf46: Banda kucy nigdy nie przyjmie do wiadomości tego, że w rzeczywistości oni mają gdzieś dobro gospodarcze kraju a zależy im przede wszystkim na ustawieniu państwa pod ich ideologie, w tym przede wszystkim #!$%@? LGBT i wprowadzeniu mocniejszego katolibanu...
  • Odpowiedz
  • 1
@KMDZ Nie jest przedstawicielem, bo zgodnie ze statutem Konfederacji organem wykonawczym jest RL, a ona ma 14 członków. Poza tym koło pewnie będzie mieć rotacyjnego przewodniczącego koła, więc kolejny raz piszesz głupoty.
  • Odpowiedz
@KMDZ: A jakie znaczenie ma to co mówi Korwin? To jest zwyczajnie zrozumiałe, że projektowanie ustaw przez opozycję jest równoznaczne z kopaniem i zasypywaniem losowego dolka w ziemi.
Naprawdę zaimponuje ci pajacowanie jakiegoś polityka w mediach o tym jak on to sie starał, ale okropny rząd go zignorował? Przecież to tylko świadczy o jego głupocie. Zrobił coś co z założenia było skazane na porażkę.
Sam Korwin powiedział, ze napisanie ustawy to
  • Odpowiedz
@rorf46: Raczej wstyd im teraz przyznać sie, że sami wychodzą na głupków popierając go kilka lat, bo myśleli że on naprawdę ma na celu gospodarkę. Więc próbują się na wszelkie sposoby usprawiedliwiać.

Wiem z doświadczenia bo sam 4 lata temu byłem niestety jego wyznawcą, ale na szczęście szybko przeszło bo tylko rok trwało, a potem przejrzałem go na wylot...
  • Odpowiedz
@rorf46: No ja go też ceniłem, przynajmniej częściowo za poglądy wobec gospodarki. No ale w pozostałych kwestiach się myli na całej linii.
I jeszcze te anegdoty jako pseudo dowody w każdej sprawie...
  • Odpowiedz