Wpis z mikrobloga

Czy #konfederacja popełni ten sam błąd co #ruchpalikota po wejściu do Sejmu w 2011 roku? Weszli pod hasłem ,,gospodarka jest najważniejsza", po czym zajmowali się głównie kwestiami ideologicznymi - LGBT, religią itp. a o tematach gospodarczych ani widu ani słychu. Czy #konfederacja będzie zajmować się tylko tym? (tyle, że w drugą stronę ideologiczną co RP) Mam nadzieję, że nie - wszyscy wiemy jak skończył Ruch Palikota.
#polityka #wybory #4konserwy #korwin #bekazpisu #neuropa
Mjj48003 - Czy #konfederacja popełni ten sam błąd co #ruchpalikota po wejściu do Sejm...

źródło: comment_NRlYafH9Z8EjcCCAV1i42aSYDDHRR9HT.jpg

Pobierz
  • 80
@MartinoBlankuleto: W porównaniu do PiSu był bardzo wolnorynkowy, a Palikot miał kilka fajnych pomysłów. Poza tym głośno popierał legalizację marihuany.. nawet palił blanty na marszach. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam nadzieję, że ktoś z Lewicy podejmie temat legalizacji.
@Volki: Korwin jasno zapowiedział, że nie zamierza składać żadnych projektów ustaw nawet w przypadku gdyby miał ponad 200 posłów. Dodał jeszcze, że może popierać PiS w zamian za #!$%@? LGBT. Więc nie #!$%@? tu o tym, że te słowa potrafią zrozumieć tylko oczytani. Przez to robienie durniów z wszystkich ludzi, którzy myślą logicznie i nie szukają milionów pseudo tez tylko by usprawiedliwić słowa Korwina to za 4 lata nie będzie śladu
@KMDZ

Korwin jasno zapowiedział, że nie zamierza składać żadnych projektów ustaw nawet w przypadku gdyby miał ponad 200 posłów

To Korwin nie będzie składał, abalfabeto xD Kulesza i Dziambor zapowiedział, że będą.

Dodał jeszcze, że może popierać PiS w zamian za #!$%@? LGBT

Czyli potwierdzasz moje słowa, że będą realizować swój program wyborczy.

Więc nie #!$%@? tu o tym, że te słowa potrafią zrozumieć tylko oczytani

Właśnie udowodniłeś, że jesteś analfabetą xD