Wpis z mikrobloga

Hej! Dziś zapraszam Was do znaleziska Wakacje nad morzem we Włoszech lub Hiszpanii taniej niż w Polsce? Jak je zaplanować?

Mam nadzieję, że artykuł części osób uświadomi, że często zamiast wyjeżdżać do Kołobrzegu za te same lub nawet mniejsze pieniądze można spędzić wakacje nad Morzem Śródziemnym.

Nie to żebym był jakimś przeciwnikiem Polski, bo według mnie jest super i bardzo lubię ją zwiedzać, ale jak widzę znajomych którzy od 15 lat jeżdżą nad Bałtyk i dobrą pogodę mają na połowie wyjazdów albo nie to trochę mi smutno, że przyzwyczajenia są w nich tak mocne.

W artykule jest trochę wyliczeń wakacji, które spędziłem z rodziną nad morzem niedaleko Wenecji na początku września tego roku w bungalowie na campingu przy samym morzu. Trochę tego doświadczenia campingowego już mam więc jakby ktoś miał jakieś pytania to śmiało można pisać w artykule :)

Pozdrawiam i życzę miłego dnia,
MG78

PS Wołam osoby, które chciały aby ich wołać. Jeśli kogoś zawołałem, a nie chce być wołany to proszę zaplusować odpowiedni komentarz.

#podroze #podrozujzwykopem #hiszpania #wlochy #wakacje i trochę #pokazmorde
Pobierz MG78 - Hej! Dziś zapraszam Was do znaleziska Wakacje nad morzem we Włoszech lub Hiszp...
źródło: comment_10Ye66c5HiZYfEnZWqvN0WwaaDKX2CPN.jpg
  • 31
@MG78: W ogóle w sumie to nie zapytałem nigdy - masz gdzieś artykuł jak przerabiałeś busa na kampera? Z czym to się wiąże i czy przerabiałeś go w papierach na kampera itd.? Chętnie bym poczytał