Wpis z mikrobloga

Dobra, bądźmy obiektywni. Tutaj na tagu jest 3/4 zakonu Kamila, rozumiem bo jego da się lubić, ale nikt mi nie powie, że grupa dziś nie ma racji, a on jest sprawiedliwy.
Laski wczoraj marzły, chciały koc. Kamil im bronił. Sara miała bluzkę ubrana, a Kamil kazał jej to ściągnąć. Kiedy ona się postawiła, to usłyszała tekst w stylu, że jak się nie podoba to ma wyjść z klubu.
A co Ewa robiła wczoraj przez pół wieczoru? Leżała z kocem, a pod tym miała jeszcze chustę. Zwrócił jej uwagę? Nie.

#bigbrother
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hogataa26: Jak dla mnie wciąż temat jest rozdmuchany. Poza tym, nawet jeśli powiedział to za ostro (chodzi cały czas o zaliczenie zadania) to trudno. #!$%@?ł to #!$%@?ł, zreflektował się i jedziemy dalej. A oni stawiają się dla samej zasady, bo Kamil jest szefem, a nie wafelki.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Tylko ktoś pięknie zauważył tutaj, że jak Kamil robił rewolucję to zajebiście, a jak im nie pasuje jego "panowanie" ,to każdy jest zły i jest waflem.
  • Odpowiedz
@Hogataa26: Ale problem leży w tym jak oni się zachowują nie zależnie czy mają rację czy nie. Przeciez Dawidkowi agresja wchodzi do głowy nawet przez taką głupotę jak mówisz. Poza tym ich samo zachowanie jest okropne "Kamil Kamil Kamil" jak w paranoi, więc nawet gdy mają rację wyglądają na bandę czubów
  • Odpowiedz
@Mkoka: Tak było. Chodzenie w strojach plażowych jest poleceniem Wielkiego Brata, a nie wymysłem Kamila, który stara się wymyślić coś, by wykonać zadanie mając z tego przyjemność. Dawid szczuje grupę na niego, bo, co sam przyznał, boli go, że Kamil dostaje funkcje szefów, a on nie może się wybić.
  • Odpowiedz
@CzeskaSauna: Łukasz też przecież bronił zaliczenia zadania. Hipokryzja. Nawet jeśli WB coś kazał to Kamil potrafił się buntować i brawo mu za to, pochwalam. Ale jeśli robi to ktoś przeciw Kamilowi to musicie go bronić bo jest Świętym Jezuskiem. I fakt to jest okropne na tagu cały czas tylko: "Kamil, Kamil, Kamil" Nawet jak tam nikt nie mówi o Kamilu to Wy tylko o nim. Może jakiś tag dla fanów
  • Odpowiedz
@Paulett: Zadanie miało wyglądać tak jak robił to Wiktor więc co najwyżej Spermiarz pilnował nie zaliczenia zadania. No pewnie nikt o nim nie mówi na streamie xD odkąd włączyłem dzisiaj ciągle wafelek drąży temat Kamila więc nie wiem co ty mówisz... krytykuje Kamila i bronie kiedy chce, zielonka mi nie będzie mówić co mam pisać na tagu, najwyżej możemy zrobić tag dla zielonek.
  • Odpowiedz
@Paulett: Już wczoraj tłumaczyłem że uogólnianie na tagu gdzie jest średnio około 100 osób aktywnych jest słabe. Ja naliczylem wczorajszego wieczora nie więcej niż 5-10 takich postów.
  • Odpowiedz
@CzeskaSauna: A ja mówię o takim nastroju gdzie idzie w tym kierunku. Wiem że wyolbrzymiam bo zrobiłam to celowo. Taka parabola. Też oglądam streamy i nie widzę non stop tylko tematu Kamila. A wiele osób pisze że na streamie tylko gadają o Kamilu. To chyba też parabola?
  • Odpowiedz