Wpis z mikrobloga

@Ciasto_z_Truskawkami: Wiadomo, że heheszki, ale tak poważnie - to jest bardzo dobra zmiana.
Na obrazku jest oczywiście celowo słabe zdjęcie ze zdjętymi kolorami. W rzeczywistości te nowe maki są po prostu estetyczne i wyglądają dużo ładniej, niż odpustowa pstrokatość sprzed lat.

Mam jakiś tam sentyment do starego McD z czasów, kiedy wchodził do Polski i był przaśny i kolorowy, ale nie jest mi szkoda.
  • Odpowiedz
zrobili rebrand z czerwieni na ekologiczny prozdrowotny zielony w taki sposób że ludzie nawet się nie zorietnowali.


@Radus: No wcale xD
  • Odpowiedz
@Ciasto_z_Truskawkami: są różnie budowane bo są w różnych lokalizacjach - McDonald's akuratnie bardzo szczegółowo określa design swoich budynków franczyzowych. W polsce liczy się bardzo imidż dla społeczeństwa z kompleksami więc się robi pod nich. Np. w ameryce mcdonald to fastfood a w pl to restauracja - co się wiąże z różnymi formami prezentacji. W ciepłych stanach usa trzyma się w kolorach związanych z jedzeniem a im dalej na północ to zielenie
A.....y - @CiastozTruskawkami: są różnie budowane bo są w różnych lokalizacjach - McD...

źródło: comment_6ygcWUino3i4NdNHgE8Cq5TSWD4hax7Q.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Mam jakiś tam sentyment do starego McD z czasów, kiedy wchodził do Polski i był przaśny i kolorowy, ale nie jest mi szkoda.


@Ciasto_z_Truskawkami: dla ciekawskich mcdonald: to tak naprawde firma dzialajaca w branzy nieruchomosci, te ich restauracje to sidebusiness i kazda "restauracja" jest wlasnoscia lokalnego janusza biznesu xD
  • Odpowiedz