Wpis z mikrobloga

Witam Wszystkich

W związku z wczorajszymi wydarzeniami w polskim Sejmie, mam do Was kilka pytań:

-Czy ktoś z Was wierzy jeszcze w polski wymiar sprawiedliwości, który pozwolił na to by wielokrotny oszust i przestępca stworzył Amber Gold i przez lata wyciągał od ludzi pieniądze?

- Czy ktoś z Was wierzy jeszcze w to, że Platforma Obywatelska nie jest strukturą quasi-mafijną?

- Czy ktoś z Was wierzy, że kiedykolwiek w Polsce ścigane będą przestępstwa gospodarcze i przestępcy w "białych kołnierzykach"?

-Czy ktoś z Was ma nadzieję, że będzie tu kiedyś normalnie?
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ryu: Nie rozumiesz człeczku, że to nie jest kwestia jednej gazeciny, ale całego aparatu propagandy? Chodzi w głównej mierze o telewizję, o obraz. Gdyby taki przekaz nie był skuteczny, to nie istniałby przemysł reklamowy.

To działa na tej samej zasadzie co reklamy - zmiana świadomości za pomocą obrazów i dźwięków, wywoływanie emocji i pragnień.

Jeśli wzniósłbyś się ponad swoje uprzedzenia, to przyznałbyś mi rację, bo wiem że to dostrzegasz.

Ale
  • Odpowiedz
@cameel: Jedyna różnica między tobą a Breivikiem jest taka, zę ty plujesz w internecie na "lewków" i wszystko co nie jest konserwatywne, a brakuje ci jajeczek, żeby kupić b--ń i pójść zastrzelić Tuska. Ale nie martw się. Widzę Twoje komentarze od dawna i rozkręcasz się co raz bardziej. Co raz więcej u ciebie objawów różnych paranoi i jak następnym razem Tusk wygra, to w końcu pojawi ci się myśl czy
  • Odpowiedz
@Ryu: Ja nie pluję na żadnych lewaków, dobry ideowy lewak jest zdolny do dyskusji i można z nim wymienić argumenty.

Opowiem ci ciekawostkę, kilka lat temu, na studiach, mój przyjaciel z którym na zajęciach siedziałem razem, pokazał mi salon24. Odbywałem z nim wiele dyskusji politycznych, był zdeklarowanym lewicowcem, głosował wówczas na SLD.

Nigdy jednak nie posuwał się do kłamstw, jak ty to masz w zwyczaju, ani nie negował nigdy rzeczy oczywistych, jak to, że to komisja śledcza jest ciałem które powinno wyjaśnić brak działania struktur
  • Odpowiedz
@cameel: ale @Ryu ma rację - to co się teraz dzieje na scenie politycznej i wśród ludzi różnych opcji jest pokłosiem tej nienawiści zbudowanej na katastrofie smoleńskiej, której przewodził Macierewicz, Kaczor i pan Rydzyk.

Co do pytań:

1) Czy ktoś z Was wierzy jeszcze w polski wymiar sprawiedliwości, który pozwolił na to by wielokrotny oszust i przestępca stworzył Amber Gold i przez lata wyciągał od
  • Odpowiedz
@cameel: Kłamstwo wmawia mi gość, który twierdził, że wyrok w sprawie Macierewicza, który podawał, że Macierewicz pisał swój raport jako minister, więc to ministerstwo odpowiada, a nie osoba fizyczna, ale jednocześnie przyznał, że raport jest kupą bzdur, był w rzeczywistości wyrokiem potwierdzającym słuszność raportu. :*

Opowiem ci ciekawostkę, kilka lat temu, na studiach, mój przyjaciel z którym na zajęciach siedziałem razem, pokazał mi salon24. Odbywałem z nim wiele dyskusji politycznych,
  • Odpowiedz
@marwiec: to co się teraz dzieje na scenie politycznej i wśród ludzi różnych opcji jest pokłosiem tej nienawiści zbudowanej na katastrofie smoleńskiej, której przewodził Macierewicz, Kaczor i pan Rydzyk.

Dobre! Naprawdę dobre :)

A nie zauważyłeś wcześniej konsekwentnie budowanej nienawiści, przed 10
  • Odpowiedz
@Ryu: Ale ty tematu nie zmieniaj. No Tusk to zdrajca, nie? Szkodnik! Z Putinem zamordowali prezydenta i upozorowali wypadek.

Masz gdzieś jakąkolwiek moją wypowiedź, w której twierdzę że w Smoleńsku był zamach?

Podobno bardzo intensywnie śledzisz moje wpisy, sam to przyznałeś, więc nie powinieneś mieć problemu żeby to znaleźć.

Dopóki nie przytoczysz tutaj cytatu z moją wypowiedzią, gdzie znajduje się to co mi sugerujesz, nie masz tu prawa wstępu i
  • Odpowiedz
@cameel: no tak, bo to przecież Tusk dzieli Polaków, tak? A kto dzielił naród na tych "co stoją tu, a tamci tam gdzie stało ZOMO", kto krzyczał, że "mamy do czynienia ze skundleniem polityczno-kulturowego establishmentu", kto mówił o "ukrytych opcjach niemieckich", o "kondominium polsko-rosyjskim", tkto wyzywał innych od "agentów", kto twierdził, żę "Gazeta Wyborcza jest późną, zmutowaną postacią Komunistycznej Partii Pracy", kto zarzucał, że "głodówka to nie jest niezjedzenie kolacji"??
  • Odpowiedz
@cameel: nie, po prostu natura dała mi umiejętność znajdywania rzeczy, a przez to szukania w Google. Szkoda mi szarych komórek na pamiętanie cytatów jakiegoś idioty, skoro można je znaleźć bez problemu w sieci. Doszedłeś już do tej umiejętności?
  • Odpowiedz
@Nort: Przeczytaj uważnie całą wymianę zdań, zwłaszcza ten fragment:

Dopóki nie przytoczysz tutaj cytatu z moją wypowiedzią, gdzie znajduje się to co mi sugerujesz, nie masz tu prawa wstępu i każdy twój paszkwilancki wpis będzie kasowany.

Celowo zostawiłem wcześniejsze wypowiedzi Ryja, żeby nie było wątpliwości za co dostał bana.

Poza tym, ma szansę na cofnięcie sankcji, wystarczy żeby raz w życiu napisał prawdę.
  • Odpowiedz