Wpis z mikrobloga

Mam do urządzęnia salon, niestety w małym pokoju (głównie do oglądania TV + jakieś okazyjne spotkania w 5-6 znajomych). Totalnie nie mam pomysłu na komplet wypoczynkowy. Chciałem początkowo narożnik 2+róg+3, ale niestety z tą najdłuższą częścią nie wejdę przez drzwi (max jakieś 2 metry, ew. 2,20 żeby się z tym obróbić). Myślałem o:
- kanapie + 2 fotele - na kanapie średnio z wygodą (nie da się unieść nóg w żaden logiczny sposób, 2 pary nie usiadą obok siebie)
- mały narożnik + pufa - na małym narożniku się zmieszczą z 4 osoby z czego 2 się stykają nogami + pufa to miejsce dla przegrywa
- duży narożnik modułowy (3 części, w kształcie C/U) - strasznie mały wybór - głównie te niewygodne z dostawianymi poduszkami, a te lepsze to znowu jakieś z dupsami po 6k+

Co byście polecali w takie sytuacji? Foto poglądowe niżej.

#meble #architektura #architekturawnetrz #dom #budownictwo #budowadomu #kiciochpyta
Ramak - Mam do urządzęnia salon, niestety w małym pokoju (głównie do oglądania TV + j...

źródło: comment_OiVqNHQsAc6Efr1zWtSDy3FoSlrxAeak.jpg

Pobierz
  • 5
@BajerOp: Tylko, że to nie rozwiązuje problemu niewygodnej kanapy (nie da się np. rozprostować nóg we dwójkę patrząć na TV) + 2 osoby siedzą niejako bokiem do TV i ciężko im się obróbić.