Wpis z mikrobloga

Wczoraj widziałem kilka postów o tym "jak można być nastolatkiem i głosować na Pis?, nikogo takiego nie znam". To dzisiaj na przykładzie kilku osób z 4 klasy #techbaza powiem dlaczego głosowali na PiS. 1. Stary mu kazał, bo PO kradło, a PIS daje ludziom kasę. 2. Nie chce gejów na ulicy. 3. #rozowepaski tym razem uważa, że PiS jako jedyny broni religijnych wartości (dziewczyna nie podchodzi do matury, nigdy nie pracowała, zaręczona od kilku miesięcy i ustalony ślub po szkole ma XDD) 4. Argumentował, że nie będzie głosował na pedała Biedronia. #przegryw #wybory #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@wykopowajulka15: każdy powód dobry, ja już tak uważam po tym jak się okazuje, że większość wyborców lewicy głosuje na nią, bo "aborcja", albo "prawa kobiet", a jak spytasz o ich pomysły gospodarcze to nie znają ani jednego punktu z programu. Takie życie, demokracja taka jest, że każdy głosuje bo tak, może nawet zagłosować, bo mu logo partii się podoba.
  • Odpowiedz
@Faraday: @EazyYee1: ale wy wiecie, że jedni głosują gospodarczo, a drudzy społecznie?

bo #!$%@? niestety w polsce jest taka #!$%@? w polityce, że nie ma partii, która miałaby rozwiązania gospodarcze z prawej strony, a rozwiązania społeczne z lewej strony i to mnie #!$%@? niemiłosiernie #!$%@?, bo jak nie chcę mieć 99% podatków to muszę głosować na Korwina i spółkę od zakazywania gejom marszów i penalizowania aktów homoseksualnych, a
  • Odpowiedz
@EazyYee1: kto w Lewicy popiera "komunistów i zbrodniarzy"? Niektórzy w SLD mieli komunistyczny rodowód, ale to nie oznacza z automatu aprobaty dla zbrodni (tak samo jak nie każdy ksiądz popiera pedofilię). Poza tym Lewica składa się oprócz SLD jeszcze z Wiosny i Razem, a tzw. Nowa Lewica od zawsze brzydziła się komunizmem w stylu ZSRR.
Z tym rozdawnictwem też nie trafiłeś, Lewica promuje dawanie ludziom wędek zamiast ryb, czytaj: inwestowanie
  • Odpowiedz
@PanzerkampfwagenIV: KPP mówi to Panu coś panie panzerkampfwagenIV? Kolejną rzeczą jest to, że Lewica jest za utrzymaniem programu Rodzina 500+, a także podwyższeniem płacy minimalnej tak jak Prawo i Sprawiedliwość. Do tego mamy jeszcze Pana Zandberga z Marksem na piersi.
  • Odpowiedz