Wpis z mikrobloga

@Samariel: wiesz może kiedy niby Korwin to powiedział?

Bo na debacie powyborczej w Polsacie News powiedział jedynie, że liczba głosujących na PiS pokrywa się z liczbą osób z IQ <100 w Polsce. Te same słowa powtórzył w wywiadzie na tym wreal24.pl.
  • Odpowiedz
@croppz: no faktycznie zamordyzm jak cholera to sytuacje które mają miejsce również w dziesiątkach innych cywilizowanych krajów. Czyli tak jak czułem, postawa typu: ktoś ma inne poglądy niz ja to zamordysta i faszysta
  • Odpowiedz
Czyli tak jak czułem, postawa typu: ktoś ma inne poglądy niz ja to zamordysta i faszysta


@Ksieciunio-: a ty dalej nic nie rozumiesz i tylko słowa krula potwierdzasz. Nie "ktoś ma inne poglądy", tylko "ktoś ma inne poglądy i narzuca je siłą innym". Poglądy miej jakie tam chcesz, po prostu zachowaj je dla siebie.

A że dziesiątki innych krajów postępują podobnie nie ma tu nic do rzeczy.
  • Odpowiedz
@croppz: chcesz żyć w jakiejś utopii anarchistycznej czy o co chodzi? Czy za zamordyzm tez uważasz np. uzyskanie pozwolenia na budowę, ograniczony dostęp do zawodów przez konieczność uzyskania kwalifikacji czy może zapinanie pasów w samochodzie to też jest narzucaniem poglądów?

No właśnie ma, czy uważasz że Austria jest krajem zamordystycznym bo nie zrobisz tam zakupów w niedziele? Albo Słowacja bo tam polityka antyalkoholowa jest dużo bardziej restrykcyjna niż w Polsce nie
  • Odpowiedz
Czy za zamordyzm tez uważasz


@Ksieciunio-: Ja uważam za zamordyzm sądy. Sądy to odpowiedzialność pisu, więc to ich sprawka całej ten niewydolności, abstrakcyjnych terminów rozpraw, zawisłości sędziowskiej, niesprawiedliwości i układom lokalnym.

Za zamordyzm uważam też zniszczenie polskiego kanału telewizyjnego i używanie go jako tuby propagandowej ala trzeci świat.

Za zamordyzm uważam też to:

https://wszystkie-afery-pis.fandom.com/pl/wiki/Wszystkie_afery_PIS_Wiki

http://100aferpis.pl

Za zamordyzm uważam dziwne interpretacje podatków, jak chociażby samochód asenizacyjny, który nie jest samochodem specjalnym, gdy
  • Odpowiedz