Wpis z mikrobloga

We wrocławiu macie wydzielone miejsca dla seniorów?? Pierwszy raz się z tym spotykam. A apropos tej akcji z plecakami to ładnie bym się wczoraj #!$%@?ł o właśnie taki ściągnięty plecak, ale fakt faktem te kilka cm miejsca jest więcej jak się jedzie zatłoczonym tramwajem.
  • Odpowiedz
@mroz3 kreatywna nazwa "Ustąp miejsca starszym"? No rzeczywiście, bardzo kreatywna.

Swoją drogą niezłe tłuki, nawet nazwy kampanii z grafiki przepisać nie potrafią ( )
  • Odpowiedz
kobiety przez całe zycie są przyzwyczajane, że społeczeństwo, a zwłaszcza mężczyzni ma im dogadać, to się kończy, gdy tracą urodę, lecz przyzwyczajenia zostają. Dlatego taka stara baba stanie nad tobą zamiast poprosić o ustąpienie, nigdy o nic nie musiała prosić, więc teraz też nie widzi powodu.
  • Odpowiedz
@mroz3 a bo zapytać się i poprosić to za dużo? Czemu ja mam się rozglądać i zastanawiać czy jakiś emeryt nie chciałaby usiąść, im też od zapytania korona z głowy nie spadnie a ja nie mama zamiaru wokół nich skakać. Zapłaciłem za bilet więc mam do tego takie same prawo jak oni

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@mroz3: MPK to #!$%@? nie ma nic lepszego do roboty niż wymyślanie #!$%@? kampanii... Niech zrobią kampanię wyjeb zula z tramwaju albo dojedź na czas, to są potrzebne kampanię a nie #!$%@? roszczeniowych staruchów wspierać. Raz pod nosem taka #!$%@? że ona powinna siedzieć a my młodzi zejść bez pytania. Jak jej powiedziałem że może poprosić to stwierdziła że ' ONA NIE BEDZIE PROSIĆ' odparłem: nie będziesz prosić, nie będziesz siedzieć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@mroz3: Ja proponuję akcję "Bądź starszym panem, nie dziadem, bądź starszą panią, nie starą babą" w ramach której będą uczyć starszych kultury, że jeśli czegoś potrzebują mogą zapytać, poprosić, a także, że nie każdy młody, który siedzi, rzeczywiście może wstać, bo np. ma uraz nogi. Albo ktoś po prostu patrzy w szybę i jest zamyślony, więc nie zauważy. To nie młodzi są niewychowani, to starsi myślą, że im się wszystko należy.
  • Odpowiedz
@mroz3:
MPK

MPK jest lepsze od samochodu, bo nie musisz uważać oraz skupiać się na drodze, a ten czas możesz przeznaczyć na przykład na czytanie książki.

Też MPK

Masz wypatrywać stare baby, żeby ustąpić im miejsce i stać.


Gardzę.
  • Odpowiedz
@mroz3: wczoraj wraqcalam z pracy tramwajem z gorączka +38 stopni. Bylo mi strasznie slabo....usiadlam na miejscu, wygladalam na zwłoki. Jakas stara baba stanela nademna i tylko slyszalam glosne sapanie.
  • Odpowiedz