Wpis z mikrobloga

@MKULTRA: > Przedsiębiorca, programista, działacz społeczny, wykładowca akademicki

Ktory zarabia 3k netto xD nic dziwnego ze wybral lewice :D
  • Odpowiedz
@Frank_Forsyth: Na stronie Razem masz ich kalkulator, według którego jak zarabiasz 3500 na rękę to już jesteś #!$%@? bogolem i trzeba ci zabrać i oddać tym, którym pracować się nie chce. Cokolwiek by Zandberg nie powiedział to tego kalkulatora im nie odpuszczę. I nie ma tu znaczenia jego charyzma czy poglądy obyczajowe.
  • Odpowiedz
@Frank_Forsyth: @MKULTRA: Czyli jednocześnie na Wykopie jest nienawiść do PiS "bo socjalizm", miłość do PO (która zadłużyła w 8 lat Polskę bardziej niż wszyscy przed nimi w latach 1989- 2007 razem wzięci), która proponuje jeszcze większe rozdawnictwo

I brandzlowanie się do komunisty Zandberga, który chce 75% dochodowego XD
  • Odpowiedz
@Frank_Forsyth: Trolem jesteś czy coś? Co do Zandberga to we mi wypisz jego plany na naprawę gospodarki. Zandberga jako "prawak" szanuję bo chłop swoim zachowaniem zasłużył na moje uznanie i prędzej bym go wybrał niż pisorów. Ale #!$%@? zamiast się #!$%@?ć tera do Korwina to się przejmij tym, że pis znów sam będzie rządził.
  • Odpowiedz
@Kazach_z_Almaty: pieniądze w budżecie biorą się z podatków a jego plany wydatkowe nie mają pokrycia. Zapytałbym czym zamierza to finansować i gdzie nas zadłużać, ewentualnie okradać. Poprosiłbym o przygotowanie projektu budżetu. Populiści mają to do siebie że pewnie odburknąłby że pieniądze na wszystko się znajdą. Pytanie konkretne: gdzie panie Zandberg?
  • Odpowiedz
@Frank_Forsyth: Zandberg powinien siedzieć w więzieniu a nie w Sejmie gdyż promowanie ustrojów totalitarnych - a takim jest komunizm - to przestępstwo. Jego nie trzeba orać, ja nie mam nic przeciwko lewicy (w świecie musi być równowaga) ale Razem to po prostu niebezpieczeni szaleńcy.

Każdemu, kto uważa, że Razem to rozsądna partia polecam posłuchać starych wystąpień Zandberga.
  • Odpowiedz
gdyż promowanie ustrojów totalitarnych - a takim jest komunizm - to przestępstwo


@piker: Jak coś wiesz na ten temat to do prokuratury i jazda. Jeszcze wykop z grobu Piłsudskiego i też go oskarż o komunizowanie. Śmieszy zawsze gdy prawica nie mająca połowy zasług lewicy w tym kraju deprecjonuje każdą lewicową partię wyzywając ją od komunistycznych, 30 lat po upadku komunizmu xD.
  • Odpowiedz