Wpis z mikrobloga

Ulice i place też będą prywatne?


@R187: ale czemu zbaczasz z tematu? Rozmawiamy o szkołach czy o ulicach? Na tym polega wolność by każdy wybierał dla swojego dziecka to co według jego uznania jest lepsze. I by żaden urzędnik ministerialny nie mógł ingerować w te sprawy. Właśnie tak odbieram wolność.
Na golasa po ulicy nie można paradowć to też będziesz krzyczał o ograniczeniu wolnośći?


@Redaktor_Naczelny: Nie ma wprost zakazu chodzenia nago po ulicy, jest za to wykroczenie polegające na "nieobyczajnym wybryku".

Art. 140. Kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku,podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1 500 złotych albo karze nagany.


Zresztą co to za porównanie? Jeśli katolik może iść po ulicy w pielgrzymce czy procesji to czemu osoba LGBT nie
Ale czemu zbaczasz z tematu? Rozmawiamy o szkołach czy o ulicach?


@groszek71: Rozmawiamy o "szkołach, uczelniach i przestrzeni publicznej", zgodnie z tym co powiedział Winnicki. Ulica i plac to przestrzeń publiczna.

Na tym polega wolność by każdy wybierał dla swojego dziecka to co według jego uznania jest lepsze.


Ktoś gdzieś nauczał "ideologii LGBT" w szkole wbrew woli rodziców?
: Tylko w umysłąch totalnych kretynów idea równości różnych ludzi jest niebezpieczna.


@GordonL: ja proponuję wolność wyboru, a ty zamordyzm. Taka jest różnica. Nigdzie nie napisałem, że chciałbym ograniczenia dla ludzi inaczej myślących niż ja . Jak ktoś ma taką koncepcję by wysłać dziecko do szkoły gdzie jest obecna ideologia gender to proszę bardzo..ale jeśli ktoś się z nią zgadza powinien mieć możliwość wyboru. Nie państwo ma decydować tylko rodzice! To