Wpis z mikrobloga

aha, czyli danie ludziom możliwości wyboru to zamordyzm. To właśnie kwintesencja waszej lewackiej z*ebanej ideologii.


@groszek71: Czego nie rozumiesz w "braku tolerancji dla nietolerancji"?

Nie można ludziom pozwalać hodować nienawiści. Jesteś zbyt tępy by to pojąć?
  • Odpowiedz
@GordonL: tępy? A kto ma decydować kto jest tępy a kto nie? Wszechmocne państwo?:D To już było w ZSRR i III Rzeszy niemieckiej. Jesteś misiu zwykłym faszystą, bo chcesz by to państwo wyznaczało co jest dobre a co nie:D. Pogrążaj się dalej mały faszysto.
  • Odpowiedz
Przecież już teraz wyznacza.


@GordonL: no i źle! Jak ktoś chce sobie dziecko wychowywać w jakiej tam opcji, to proszę bardzo. Już o tym napisałem. Mylisz mnie z klasycznym wyborcą PIS. A co do kazirodztwa, to nie dlatego państwa zakazują takich związków ze względu na ideologie tylko, ze względów zdrowotnych. Chyba nie muszę ci udowadniać, że te związki i ich ewentualne potomstwo jest obciążone wadami genetycznymi? To są zupełnie inne
  • Odpowiedz
no i źle! Jak ktoś chce sobie dziecko wychowywać w jakiej tam opcji, to proszę bardzo.


@groszek71: Prawo zawsze wyznacza pewne granice.
Problem w tym, że nie można pozwolić na szerzenie nienawiści i powinniśmy wszystkich uczyć tolerancji. Co jest złego w tolerancji?

Mylisz mnie z klasycznym
  • Odpowiedz
Prawo zawsze wyznacza pewne granice.

Problem w tym, że nie można pozwolić na szerzenie nienawiści i powinniśmy wszystkich uczyć tolerancji. Co jest złego w tolerancji?


@GordonL: nic, człowieku ile razy mam napisać, że nie nic w tym złego że ktoś ma inne poglądy. Ile razy mam napisać, że niech ludzie sobie wychowują swoje dzieci jak chcą? To jest brak tolerancji? Czy naprawdę masz problemy ze zrozumieniem słowa pisanego?
  • Odpowiedz
ic, człowieku ile razy mam napisać, że nie nic w tym złego że ktoś ma inne poglądy. Ile razy mam napisać, że niech ludzie sobie wychowują swoje dzieci jak chcą? To jest brak tolerancji? Czy naprawdę masz problemy ze zrozumieniem słowa pisanego?


@groszek71: Jak chcesz to wychowuj go zgodnie ze swoim światopoglądem, nikt Ci tego nie broni.

No, chyba że ten twój światopogląd to po prostu szerzenie nienawiści. Naprawdę do
  • Odpowiedz
Czy uważasz, że każdy powinien mieć prawo wychowywać swoje dziecko w ten sposób, by wzbudzić w nim nienawiść do innych i np. wbić mu do głowy postulaty mordowania innych ludzi?


@GordonL: jesteś jednak debilem, szkoda mi tylko czasu.
  • Odpowiedz
  • 0
Zauważyłeś dziurę w swoim toku myślenia, więc od razu poszło ad personam.


@GordonL Czyli jak Twój przeciwnik użyje ad persona, to znaczy, że skończyły mu się argumenty? To w takim razie skoro Ty pierwszy zacząłeś wyzywać od kretynów, tępaków i głupków, to oczywiście uznajesz, że też masz dziury w swoim rozumowaniu?
  • Odpowiedz