Wpis z mikrobloga

Przypomniam tez, że religia jest w szkołach obecna jako osobny przedmiot od wielu lat. Czy Konfederacja będzie tak samo mocno za uśnięciem religii ze szkół jak jest za usunięciem LGBT ze szkół (którego programowo tam nawet nie ma)?


@R187: pomijam już ciekawość co mają na myśli mówiąc o wyrzuceniu LGBT - religia. Jest w szkole, ale nie jest przedmiotem obowiązkowym. Obecność religii w szkole (a nie jakieś salce katechetycznej) jest raczej
  • Odpowiedz
Ja mówię, że trzeba nauczać tolerancji, bo na tym polega prawdziwa wolność.


@GordonL: i wprowadzać tą twoją wolność przy pomocy ustaw rządowych? Nie, dzięki za taką wolność.
  • Odpowiedz
@Mintaa: Cherry Picking to proces obierania dowodów lub danych statystycznych w taki sposób, aby przedstawione informacje zgadzały się z przekonaniami osoby dokonującej tego procesu.
  • Odpowiedz
@Poro6niec: @CrossX: @GordonL: Tak do wszystkich was lewaków, wy się po prosty boicie wolności. Tego, że każdy człowiek mógłby sam decydować o bardzo wielu rzeczach. Między innymi o nauczaniu swoich dzieci. Taka jest prawda! Wolicie przymus państwa, odgórne zalecenia i tym samym zgodę na niewolnictwo. Ciekawe co byście zrobili jakby w UE doszły do władzy partie prawicowe? I czy poparlibyście ich wizję świata?
  • Odpowiedz
Tak do wszystkich was lewaków, wy się po prosty boicie wolności. Tego, że każdy człowiek mógłby sam decydować o bardzo wielu rzeczach. Między innymi o nauczaniu swoich dzieci. Taka jest prawda! Wolicie przymus państwa, odgórne zalecenia i tym samym zgodę na niewolnictwo. Ciekawe co byście zrobili jakby w UE doszły do władzy partie prawicowe? I czy poparlibyście ich wizję świata?


@groszek71: Nie, nie boimy się wolności.

Boimy się, że jednostki głupie
  • Odpowiedz
nie wiem jak ty ale ja bym nie chciał widzieć czegoś takiego na ulicy idąc z dzieckiem


@Mintaa: A widziałeś tak ubraną osobę w Polsce? Jak już mówimy o zagranicy, to w Brazylii podczas karnawału można spotkać bardziej nagie kobiety.
  • Odpowiedz
@GordonL: Napisałem przecież, że jak ktoś chce dziecko wychowywać w Ideologi gender , LGTB to ja mu nie bronię. Możesz napisać gdzie tu nienawiść? Chodzi o możliwość wyboru! Rozumiesz czy nie? Gdzie tu mowa o nienawiści? Masz urojenia lewakoidalne :D
  • Odpowiedz
Możesz napisać gdzie tu nienawiść?


@groszek71: Nienawiść jest tam gdzie sprzeciwiasz się wychowaniu w tolerancji.

Nie ma czegoś takiego jak ideologia gender. To dowód na to, że nie masz pojęcia o czym piszesz.
  • Odpowiedz
@GordonL: Sprzeciwiam się temu by ktoś z ministerstwa decydował jak ma być wychowywane moje dziecko. To JA mam o tym decydować, a nie urzędnik. Bo ten urzędnik za chwilę może ,,wyznawać'' inne wartości. Tacy jak ty zawsze będą szli za głównym nurtem. Tolerancja? No proszę cię..
  • Odpowiedz
Sprzeciwiam się temu by ktoś z ministerstwa decydował jak ma być wychowywane moje dziecko


@groszek71: Czyli uważasz, że masz prawo wychowywać dziecko w ksenofobii? nakazywać mu nienawidzić innych? Np. Żydów albo leworęcznych?

To JA mam o tym decydować, a nie urzędnik


@groszek71: To nie urzędnik decyduje.

Tolerancja? No proszę cię..


@groszek71: Dla Ciebie wyświechtane hasło, dla mnei kwintesencja wolności. Bo ja wiem co to jest wolność. Ty nie, zamordysto.
  • Odpowiedz
@Mintaa:

nie wiem jak ty ale ja bym nie chciał widzieć czegoś takiego na ulicy idąc z dzieckiem

Taaa.
Ale na komputerku w folderku ulubione to trzymasz to zdjątko ?
  • Odpowiedz
Dla Ciebie wyświechtane hasło, dla mnei kwintesencja wolności. Bo ja wiem co to jest wolność. Ty nie, zamordysto.


@GordonL: aha, czyli danie ludziom możliwości wyboru to zamordyzm. To właśnie kwintesencja waszej lewackiej z*ebanej ideologii.
  • Odpowiedz