Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Siemka sprzedajny idioto mieszkający w #!$%@? kraju

@varmiok: Rozumiem, że jak nie masz żadnych argumentów więc musisz mnie obrażać? Ludzie, którzy ciągle głosują na populistów i socjalistów nie mogą być mądrzy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@DzikiKon:

Typowy ćwierćmózg głosujący na lewicę.


Ale ona napisała samą prawdę, a ćwierćmózgiem to trzeba być jeżeli się zagłosowało na PiS. Dlaczego uważasz, że na lewicę głosują debile?
  • Odpowiedz
@varmiok: Hm, prędzej to ty się oburzyłeś, ale przyjmijmy że twoje odwracanie kota ogonem ma sens. Tak czy inaczej, czy zgodziłbyś się z tym, że wyborcy są w pełni świadomi i obeznani z polityką, ekonomią, gospodarką kraju i równie świadomie biorą udział w głosowaniu? Czy głosują bezmyślnie, dając się szczuć na siebie nawzajem i manipulować przez medialny przekaz? Czy takich ludzi można nazwać mądrymi?
  • Odpowiedz
@niechcemisie_: No cóż wybory jakie podjeli takie podjeli. Prawda jest taka że ludzi łatwo się manipuluje. A druga główna rzecz nie było żadnej logicznej partii. Większość promuje rozdawnictwo albo ich historia nie zachęca do głosowania.
  • Odpowiedz
@varmiok: Rozumiem, że historia i działania PiS w obecnej kadencji zachęcają do głosowania. Przecież PiS to niebezpieczna partia, która dąży do władzy absolutnej. Przekupują wyborców, w tym patologię i nieróbstwo pieniędzmi z budżetu, prowadzą nachalną propagandę przez telewizję publiczną i (pośrednio) Kościół i jeszcze będą próbowali maczać paluchy w sądach.
PiS i PO nie powinny już nigdy więcej dostać władzy w swoje obrzydliwe, komunistyczne łapska, obie partie pokazały już na co
  • Odpowiedz
@ZeT_: Bo chodzą i #!$%@? ludzi? Jak w warszawie kibole palili tęcze to było wielkie aj waj, trzeba było police wzywac do rozpędzenia wandali. To samo robi lewica tylko stoja po 2 stronie barykady. Poza tym ichpropozycje gospodarcze wprowadza polske w całkowita ruine
  • Odpowiedz
@niechcemisie_: z historią raczej chodziło mi o PSL. Bo mimo że program nawet spoko to jednak oni zawsze się sprzedają. PIS PO to tak jak napisałeś. Lewica wtedy jedyne co by było promowane to LGBT itp wiec też na nie. Konfederacja coś w stylu lewicy ale w drugą stronę więc też źle. Według mnie brakuje partii która jest w centrum i stara się robić dobrze dla polski a nie tylko dla
  • Odpowiedz
@varmiok: Jestem libertarianinem i nie mam swoich przedstawicieli, mimo to byłem zmuszony głosować na mniejsze zło. Nie chciałem to zrobić żadnej politycznej wojenki, po prostu samo to, że większość partii, które mamy do wyboru to partie socjalistyczne i konserwatywne mówi samo za siebie o naszym narodzie. Jaki popyt taka podaż.

Jestem za wolną gospodarką, ograniczeniem opodatkowania i marnotrawienia pieniędzy z budżetu państwa. Jestem za wolnością osobistą, według mnie homoseksualiści powinni mieć
  • Odpowiedz