Wpis z mikrobloga

@ImInLoveWithTheCoco: Oniee, groźna lewica tak samo chce wprowadzić pełzającą dyktaturę jak to robi PIS. Chce upartyjnić sobie media, zawłaszczyć sądy, i zrobić z kraju państwo pół wyznaniowe. Mam o tobie ładny opis więc od początku wiem żeś patologiczny przygłup bez zdolności poznawczych.
  • Odpowiedz
Nie kumam co się dzieje na tym wykopie XD
Jak była debata na TVN24 to wszyscy mówili, że chcieliby połączyć Konfederację z Lewicą, a teraz wszyscy plują na lewaków XDD
Mamy jednego wspólnego wroga, skończcie z tą nienawiścią...
  • Odpowiedz
@LewackaZielonka: W moim mieście jak ojciec wychodził z lokalu wyborczego jakaś 80-latka krzyczała "nie głosujcie na XY(Z)" więc z tymi emerytami to tak nie do końca. Ojciec też nie głosował na "XY(Z)", a jest emerytem. Tak samo z jego siostrą, która słucha tylko TokFM i czyta wyborczą.
  • Odpowiedz
Czytam ten ściek który wylewa się ze strony tych młodych, wykształconych z dużych miast.... I wiem już że nie wygracie (òóˇ)
  • Odpowiedz
@lerlaone: no ja nie wiem czy 99-105 lat to tak "zaraz nie będzie". A zresztą nawet jakby to 20latek czy 18latek wcale lepiej nie zadecyduje, bo po prostu nei wie o 5467890345e768970987654321asdz problemach.
  • Odpowiedz
@SarahC: ale za co ten atak na LZielonke? :D Ona tylko zachęciła do głosownia abyśmy wszyscy o tym decydowali a nie tylko ludzie starsi. Chyba, że widzicie w tym jakiś ukryty sarkazm/atak z jej strony.
  • Odpowiedz