Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, wszędzie się mówi, że faceci nie lecą na wygląd i szpachlę tylko osobowosć, dlatego postanowiłam to sprawdzic ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W przyszlym tygodniu we wtorek i czwartek wybiore się na okoliczne budowy, jednak z innym ubiorem i makeupem

Stylizacja wtorkowa:
Dół: jeansy lub zwykle czarne
Góra: sweter lub koszulka z sieciówki
Buty: czarne trampki "niefirmowe"
Makeup: zero

Stylizacja czwartkowa:
Dół: spódniczka do połowy uda
Góra: sweterek z dekoltem, widoczny stanik koronkowy
Buty: czerwone szpilki
Makeup: pełny wieczorowy

W kwestii ubioru licze na wasze uwagi co pozwoli mi na dokonanie ewentualnych zmian

Pod koniec przyszlego tygodnia zrobie sprawozdanie z tej małej przygody. Zobaczymy jak ubiór i makeup wpływa na ocenę w oczach facetów. W te dwa dni wybieram sie na te same budowy. No i zyczcie mi szczęścia :D

#niebieskiepaski #podrywajzwykopem #budowlancyzwykopem #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
whiteglove - Mirki i Mirabelki, wszędzie się mówi, że faceci nie lecą na wygląd i szp...

źródło: comment_gJq0WUAB8P755yvZP6Xqaj2pKl96xQbJ.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
"wszędzie się mówi, że faceci nie lecą na wygląd i szpachlę tylko osobowosć" gdzie się tak mówi? Każdy facet to wzrokowiec i zanim Cię nie pozna to zawsze najpierw patrzy tylko na wygląd.
  • Odpowiedz
@whiteglove: dla kontrastu we wtorek jakieś bardziej stonowane barwy proponuje, jakaś oliwkowa bluzka czy coś.

Poza tym ubiór wyzywający oddziałuje na niskie instynkty "samców", a taki bardziej powściągliwy nie (nie tak bardzo).
  • Odpowiedz
wszędzie się mówi, że faceci nie lecą na wygląd i szpachlę tylko osobowosć


@whiteglove: Nikt tak nie mówi. Jak jesteś paszczur to nikogo twoja osobowość nie będzie obchodzić bo nie będzie tracić czasu aby cię poznać. Z drugiej strony atrakcyjna panna może założyć worek po kartoflach i będzie mieć powodzenie. Możecie przepieprzać 2/3 kasy na markowe szmaty i kosmetyki ale z g*wna masła nie ukręcisz.
  • Odpowiedz