Wpis z mikrobloga

Jestem zachwycony baterią w #iphone 11 Pro Max. Cały dzień używania, włączony internet, GPS, mapy cały czas włączone bo dużo nawigacji, sporo przeglądania informacji na Safari, jasność na 90-100% i mam 70% baterii. #samsung #galaxys10 plus do pięt nie dorasta tej baterii mimo bycia większą. Nigdy więcej #android mimo, że używałem go całe życie. Żeby było śmieszniej, ktoś już parę dni temu żalił się na S10+, że nawet 4h SoT nie może wyciągnąć XD

#ios
  • 19
@ZebysSieSpytal: no musieli coś usprawnić w tym roku więc padło na baterię i aparat. Od 10 lat przegrywali baterią więc poszli po rozum do głowy. Podobnie z szerokim kątem, bo ileż można czekać. Za rok dodadzą 2 GB Ramu i będzie big improvment. Szkoda, ze jeszcze że nie zmienią wyglądu i szybkości ładowania ale w ciągu kolejnych 5 lat powinni dodać ładowanie i ladowarke 30.

Z drugiej strony to jest dwa
@Marek1991: W tym roku dla iPhone 11 Pro i Pro Max masz ładowarkę 18W w zestawie, czyli Fast Charge (poprzednio było 5W). Jak dla mnie jest to jak najbardziej ok, za duży Fast Charge skraca żywotność baterii. 4GB ramu jak na iOS to aż za nadto, to nie Android że mi S10+ przy 8GB ramu potrafił się ścinać.
@ZebysSieSpytal: skoro 4gb to aż nadto to czemu nie trzyma apek w pamięci?
No gdyby dawali 5W ładowarkę w telefonie za 5000 zł jak rok temu to byłby gnój. Zwykłe strzyżenie owiec. Poza tym fast charge można wyłączyć i wtedy ładuje się wolniej, ale zawsze lepiej mieć wybór, bo czasami przydaje się szybkie ładowanie. W zwykłym nadal 5W? To chyba rekord.