Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki!
Chciałbym prosić was o pomoc przy wykopaniu znaleziska o tym jak potraktowało mnie ASO Toyoty w Lublinie. Wierzę was i w moc wykopu, wiele komentarzy mówi o tym jka ASO różnych marek traktuje olewczo swoich klientów. Walczmy z tym wspólnie.
http://www.wykop.pl/artykul/5164617/odstawilem-auto-na-drobna-naprawe-gwarancyjna-do-aso-pomalowali-pol-auta/
TL:DR odstawiłem auto na gwarancji na regulację drzwi przesuwnych, malowanie wnęki tych drzwi i korozję drzwi przednich. W serwisie pobrudzili wnętrze i pomalowali nieumiejętnie pół auta. Przy odbiorze każdy serwisant podaje inną wersję, nikt nie przyznaje się do winy.
#afera #wykopefekt #motoryzacja #lublin #lubelskie #lubelskiobserwator
  • 10
@Ineedrest: Szwagier kiedyś zabulił dość sporą sumkę za serwis toyoty avensis w kombi - chciał mieć pewność, że jadąc w długą trasę auto będzie w pełni sprawne. Dobrze, że zrobił to kilka dni wcześniej bo... po przejechaniu 70km od serwisu poszły pompowtryski :D Po tamtej akcji toyoty się pozbył.
Ale ogólnie ASO nie oznacza "lepiej" - teraz ma forda i siedząc chwilę na przeglądzie gwarancyjnym też się trochę osłuchałem klientów. Jeden
@vadim_lbn: niestety i z tego co czytam to nie tylko w Lublinie. Mazda przynajmniej próbowała wyjść z twarzą z tego zdarzenia, a Toyota zamiata wszystko pod dywan. Dzisiaj mam rozmowę z kierownikiem, jeśli się zgodzi to ja nagram, jeśli nie to niech piszą maile, ja już swoje pisałem niestety bez odpowiedzi.
@MgrMarecki: co do samej pracy serwisu nigdy wcześniej nie miałem zastrzeżeń, chociaż z własnej woli nie zaprowadził bym tam
@Ineedrest: Dla mnie ASO to wogole dziwny twór. Niby mechanicy robią tylko jedna markę a i tak nie potrafią tego robic dobrze. Zastanawiające. Oddaję samochód do mechanika który zajmuje się tylko Subaru ( dla przykładu) i jest on w stanie zdiagnozować problem przez telefon po tym jak mówisz mu że auto robi brum brum na wolnych obrotach. Naprawia to auto, diagnoza telefoniczna najczęściej się sprawdza. Wszyscy zadowoleni.
A w ASO jest
@passtartowy tak tylko fachowiec od Subaru który działa dam na własną rękę to z tego dobrze żyje i zarabia jak u mnie to 15 tysięcy. I on się stara, chce mu się coś naprawić bo kasa dobra i jego imię. Plus jest inteligentny bo zarabia dużo sam. A taki w ASO przeważnie nigdzie się nie nadaje, szkoły nie ma żadnej, nic nie umie, idzie do ASO za najniższa i nic mu się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ineedrest: zauważcie, że w tych wszystkich znaleziskach o odbieraniu samochodu z serwisu zawsze przy odbiorze ktoś się spieszy i nie ogląda dokładnie,albo jedzie odbierać samochód po malowaniu o 23( ͡° ͜ʖ ͡°)albo przy zaćmieniu słońca.
@tojakambo: nie zwróciłem uwagi na elementy, które moim zdaniem nie powinny być ruszane, owszem spieszyło mi się bo po odbiór musiałem też czekać w serwisie. Na raty trzeba zarabiać i nie miałem wolnego całego dnia. 2 godziny po odebraniu zorientowałem się co i jak,zadzwoniłem i kazali wrócić w poniedziałek. Poza tym miałem zaufanie do serwisu, bo wcześniej nigdy nie nawalili.