Wpis z mikrobloga

Polećcie jakąś dobrą #yerbamate dla początkujących. Chcemy z różową spróbować. Mocna, pobudzająca - taka do pracy, żeby zastąpić drugą, trzecią i czwartą kawę.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@peanut_whu Ja zaczynałem od Rosamonte Seleccione Speciale (jakoś tak). Fajna była bo mało pyłu miała. Jeżeli chcecie taka bardzo klasyczną to Pajarito - więcej frakcji pyłowej i smaku charakterystycznego dla Yerby :) albo na początek coś lżejszego z owocami, żeby poczuć moc to coś z guarana najlepiej, np. Verdemate - całkiem smaczna i również ma mało pyłu :)
Osobiście z takich smakowych to polecam ziołowe, ale to już co kto lubi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@peanut_whu: najtaniej wychodzi z allegro od jednego sprzedawcy a najlepiej jak wysyłka ze Smart
Na początek polecalbym z czystych yerb rosamonte, odradzam pajarito Bo ma strasznie dymny smak, bardzo zniechęcający na początek a już sam smak yerby dla nowicjusza jest wystarczająco odstraszający
Polecam zamówić razem z rosamonte jakieś smakowe yerby, na zimno super są z miętą
Na początku unikaj yerb pochodzenia paragwajskiego, według mnie najlepszym rozwiązaniem są argentyńskie (nie tak
  • Odpowiedz