Wpis z mikrobloga

@szunis: O ten fotel to może walczyć każdy kto ma kasę, ale wątpię aby chciał ktokolwiek jeździć w Williamsie. Latifi ma kasę, ale nie potrafi jeździć, więc idealnie pasuje do Williamsa na 1-2 sezony i tyle go F1 widziała. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szunis: Z dwojga Latifi i Markelov zdecydowanie wolałbym tego drugiego. Latifi jest nijaki. Markelov nie jest jakimś wybitnym kierowcą, ale biorąc pod uwage ilość lat w F2 ich obu to Rosjanin zdecydowanie lepiej się spisywał. Nie boi się ryzykownych manewrów, a jak już je wykonuje to mu się udają a nie to jak Kanadyjczyk, który jak cos sprobuje to potem spada na sam koniec stawki z rozwaloną oponą czy zniszczonym skrzydłem
@KOXsu Mazepin nie ma superlicencji. Poza tym, mówię, że to są plotki.

@kapuczina_corki_somsiada Dokładnie to samo pisałem zaraz po ogłoszeniu decyzji przez Roberta, a nawet trochę wcześniej, jednocześnie zastanawiając się, czy nie mógłby w końcu powiedzieć w jakim giwnianym zespole przyszło mu się ścigać. O ile słabo by to mogło być odebrane, to podziękowanie, to był majstersztyk :))

@erb0 Miał wystarczającą ilość punktów już w tamtym roku. Nie wiedziałem, że tego nie
mógłby w końcu powiedzieć w jakim giwnianym zespole przyszło mu się ścigać


@szunis: myślę, że taka decyzja w połowie sezonu jest wystarczającym komentarzem dla całego środowiska. Robert często nie mówi wszystkiego wprost, tylko robi swoje, pozostawiając innym, żeby sami "dodali do siebie fakty" i odpowiedzieli na pytanie, czyli. "ja to wiem, wy to wiecie, po co mam to jeszcze mówić na głos?"