Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@Thachi: @Shmit: @Vielokont: @Shewie: @keyg:
OK chyba zabrakło kontekstu w tym wpisie. W biurze jest cisza, nie jest to call center. I rozumiem jak ktoś potrzebuje cieszy do pracy. Jeden gość ma słuchawki do koszenia trawy i jest to jak najbardziej ok.
Dziwię się że są ludzie którzy przez 8h swojego pobytu w biurze wszędzie chodzą w tych słuchawkach... idzie nalac wody do kuchni... słuchawki... idzie do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Thachi: proszę bardzo... ja też nie muszę z nim przecież rozmawiać, a tym bardziej że on i tak nic nie usłyszy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@FantaZy: ja pracuję w reklamie więc u mnie w biurze pojęcie ciszy nie istnieje, nawet jak idę do box roomu by się odizolować to ciągle coś ci przeszkadza. Nie słucham na nich nawet muzyki często tylko noszę by wytłumiały mi dzwięk otoczenia. Pracuję w UK a brytyjczycy nie potrafią usiedzieć na dupie 5min bez odezwania się do kogoś. W Polsce najpewniej bym ich nie nosił bo tam panuje nieco inna kultura
  • Odpowiedz
@FantaZy: Mam takie słuchawki i nie wyobrażam sobie pracować bez nich. Nie w biurze u mnie różnie z poziomem hałasu, ale tak czy siak czasem ciężko się skupić. Poza tym ciągły hałas, jakieś rozmowy z oddali etc są męczące na dłuższą metę. A tak cyk NC i jesteś w innym świecie. ( )

Słuchają sobie muzy etc i co w związku z tym? XD
@Thachi dobrze
  • Odpowiedz
@FantaZy: Bekowe to jest takie przypierdzielanie się do każdego kto żyje inaczej niż reszta. Ten gość pewnie ma w pupie twoje myślenie o nim. Nie warto takimi rzeczami zaprzątać sobie głowy.
  • Odpowiedz
@FantaZy: u mnie w biurze sa momenty ciszy oraz momenty kiedy wrecz sie przekrzykujemy, wiekszosc z nas ma juz sluchawki z ANC i jak ktos sie musi skupic to moze pracowac nawet w najwiekszym halasie. Z tej pozycji chcialbym podziekowac firmom Sony oraz Bose za wyprodukowanie narzedzia ktore pozwala nam efektywnie pracowac
  • Odpowiedz
@FantaZy: W mojej ocenie ludzie robią często bardzo dziwne rzeczy, które im się wydają normalne. Jesteśmy bardzo różni i ciągle jakoś tam się zmieniamy jako jednostki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 4
@Creder tak, alienacja. Bo jak siedzę i próbuję rozwiązać jakiś problem przed kompem to mam się "integrować"? Niektórzy potrzebują ciszy, a nie słuchania jak 5 osób w pobliżu wisi na telefonie i gada głośno. Jak się chce integrować to idę sobie zrobić kawę i pogadam z kimś przy okazji
  • Odpowiedz