Wpis z mikrobloga

Ależ grają kosmiczną siatkówkę Brazylijczycy i Amerykanie, inny poziom niż reszta zespołów. Same bomby i to celne, obrona wręcz kuriozalna, rozegranie błyskawiczne. Myśle ze te dwa zespoły są obecnie nieosiągalne.
#siatkowka
  • 17
@Noxgate: Oczywiście gramy świetną siatkę, ale oni są genialni w każdym aspekcie. Pewnie ze możemy z nimi wygrać ale jednak oni są w znacznie wyższej formie na ten moment, nasi środkowi nie są tak szybcy i silni, rozgrywający nie gra tak szybko itd.
@OvIce: To że teraz są w wyższej formie jest oczywiste, jednak nasz zespół najwyższą formę w tym roku miał mieć podczas eliminacji na igrzyska olimpijskie i tak właśnie było. Poza tym nie da się utrzymać wysokiej formy przez tyle czasu i mistrzostwa Europy skończyły się niedawno, więc to też ma znaczenie.
@Noxgate: Śmiem twierdzić ze wyższa formę mieliśmy na ME, niż na kwalifikacjach. Możesz, mieć inne zdanie oczywiście ale uważam ze my nadrabiamy zespołem, ale pojedyncze nazwiska jakościowo są znacznie lepsze po stronie USA i Brazylii, glownie mam na mysli środek i rozegranie bo oczywiście Kurek, Leon i Kubiak to światowy top.
@kanapka_z_keczapem: pff, autokorekta, ale beka, trzymaj mnie bo nie wytrzymie, kisnę XD. Chodziło o wyrażenie "nie do końca" :) Co do słowa "kuriozalny", za słownikiem PWN - "kuriozum, curiosum [wym. kuriozum] «rzecz lub zjawisko osobliwe, budzące zdumienie swą niezwykłością lub dziwacznością»
kuriozalny kuriozalnie". Pozdrawiam serdecznie.