Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanKapusta: przerabiałem już prawie wszystkie topowe konsole od SNESa i PSX w górę. Pady XONE oczywiście dobre i nieźle dopracowane pod każdym względem. Ale coś takiego jak Switch Controller Pro trudno byłoby przebić nawet połączonym siłom Sony, Microsoftu i Segi razem wziętym.

Pad Nintendo Switcha to po prostu definicja perfekcji.
  • Odpowiedz
@windows95: Też przerabiałem większość łącznie z wynalazkami od n64 i dreamcasta. Do tej pory miałem ds2/3 za najlepszego, ale ten pro to jest naprawdę coś innego. Dlatego zawsze bawi mnie trochę wątek czy pad od x360 czy ps4 lepszy. Chociaż oczywiście nic im też specjalnie nie brakuje ;)
  • Odpowiedz
@xetrian: A ja wolę od PlayStation, ale chyba dlatego że jako gówniak gierzyłen na ps1 i się przyzwyczaiłem, potem nigdy od Xboxa pad mi jakoś nie pasował
  • Odpowiedz
a po co komu to udowadniać, przecież każdy wie że to prawda. Mówi to ja, użytkownik PS4.


@KubanskiEseista: no prawda. Gowno prawda, bo to ktory pad komu pasuje zalezy od jego rąk. Mam oba, wole ten od ps4. Przy poprzedniej generacji mozna sie bylo takie rzeczy głosić teraz juz nie.
@xetrian: do ciebie to samo, najwygodniejszy pad to jak najwygodniejsze buty, to ze tobie sie fajnie chodzi nic
  • Odpowiedz
@xetrian: Jest to dosyć popularna opinia, więc nie będę się z nią kłócił, bo najwidoczniej faktycznie większości osób ten pad bardziej leży. Niemniej ja się przesiadłem bezpośrednio z xboxa na PS i oprócz tego, że symboli guzików się musiałem od nowa uczyć to nie odczułem żadnego dyskomfortu.
  • Odpowiedz