Wpis z mikrobloga

#telefony #samsung #iphone #apple
posiadam aktualnie Iphone SE ale z racji tego ze bateria juz nie wytrzymuje jednego wykladu i troche sie juz zacina potrzebuje nowego telefonu.

Na celownik wzialem Iphone 8 poniewaz ceny troche spadly a iOS pzypadl mi do gustu lecz czytalem ze jego bateria nie bedzie zbyt lepsza od tej co teraz posiadam..

z drugiej strony galaxy s10e wydaje sie fajnym telefonem ale wlasnie znowu bateria.. jak to z nim jest bo raz podaja ze wytrzymuje 3h raz ze 8h na ekranie..

Telefonu zwykle uzywam do przegladania neta (sociale jak fb czy snap) +spotify a to przyzwyczajenie do iOS nie jest az takie znaczace

ceny podobne, raczej drozszego bym nie chcial

Ktory telefon

  • Iphone 8 68.1% (47)
  • Samsung Galaxy s10e 31.9% (22)

Oddanych głosów: 69

  • 10
@Daniowsky: Ja kupiłem Galaxy A70 i jest kozak za tą kasę.Bateria cały dzień trzyma i 8GB ram jest :) Wyświetlacz zajebisty jest.Minus dla wielu to wielkośc bo ekran 6,7 cala ale ja mam wielkie łapy wiec dla mnie spoko.
@Daniowsky weź może faktycznie inne telefony pod uwagę. Budżet masz spory. A jeśli irytuje cię bateria w SE to będzie cię po niedługim czasie irytować w 8. Mi9t wytrzyma około 6-8h SOT, ale nie wiem czy bierzesz xiaomi w ogóle pod uwagę xd ja mam dużo tańszego pocophone f1, zamieniłem go właśnie z SE. Bateria kozak, szybkość działania delikatnie na korzyść xiaomi. Niestety właśnie bateria w iPhone nie urywa dupy, poza tym
@Daniowsky: mam ip7 i s10e
Na poczatku w s10e bateria faktycznie slabo trzymala ale po kilku cyklach ladowania cos sie poprawilo i nie mam zadnych zastrzezen co do baterii.
Ip7 nie jestem zadowolony, wolalem SE.

Jakbym mial teraz kupic wzialbym X,Xr lub 11.

Nie daj sie namowic na zadne xiaomi ,hulahei itd - soft tych telefonow potrafi doprowadzic do szału

na olx nowe s10e wyrwiesz za jakies 2200
@Daniowsky:
Zobacz jaką masz kondycję baterii. Może ci się odpalił Throttling zabezpieczający telefon przed losowym wyłączaniem się i dlatego się tnie.

Jak tak, to wymień baterię i Wylacz Throttling.
Ja kupiłem jakakolwiek ze swiatbaterii z myślą ze jak będzie #!$%@?, to zaniosę do salonu i wymienia na oryginał.

Wymieniłem własnoręcznie i telefon zyskał drugie życie.
#!$%@? jak zły i długo trzyma na baterii.