Wpis z mikrobloga

Siemanko,
Jaki katering dietetyczny polecacie w Krakowie pod względem stosunku jakość-cena? Chcielibyśmy sobie zamówić z różowym na miesiąc bez weekendów i najlepiej zmieścić się poniżej tysiąca złotych. Jest to możliwe? Dieta na deficyt kaloryczny.

#fit #dieta #katering #cateringdietetyczny #catering #fitbox #jedzenie #zywnosc #krakow #pytaniedoeksperta #pytaniedorozowychpaskow #pytaniedoniebieskichpaskow
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@elopozdrocze a co myślisz o fit cateringach Z groupon'a? Znalazłem jeden o nazwie Perfekcyjna Dieta, no i nad nim się zastanawiam. Ocena na groupon'ie 4,5/5 z 24 opinii, a hajsowo wychodzi w pytę dobrze (coś koło 8 stów z hakiem za 20 dni). A jak z tym afterfit'em, jesteś zadowolony?

Tutaj masz link do tego kateringu o którym mówiłem, może Cię zaciekawi https://www.groupon.pl/deals/perfekcyjna-dieta-5?utm_source=&utm_campaign=UserReferral_ma
  • Odpowiedz
@LouisCypher: szczerze to testowałem wiele firm natomiast z grouponiwymi nie mam najlepszych wspomnień. Podanej przez Ciebie firmy nie kojarzę, moze warto zamówić zestaw testowy zanim się zdecydujecie. Z mojej strony mogę polecić następujące firmy :
- maczfit
- suvibox
- bodychef
- dietbox
Możesz w każdej zamówić dość tani zestaw testowy i sprawdzić jak Ci się spodoba. Powodzenia
  • Odpowiedz
  • 0
@Skyler wow, wygląda to dobrze :). Powiesz coś więcej? Biorąc pod uwagę więcej opinii (nawet na google), pewnie zdecydujemy się na ten, bo wygląda trochę mniej szemranie.
  • Odpowiedz
@LouisCypher: niewątpliwym plusem jest to, że nie ważne czy się bierze na 1 dzień czy na 100 to cena jest stała, także jak nie jesteście pewnie to najpierw weźcie sobie na dzień i zobaczcie czy Wam smakuje. :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Skyler jutro zaczynamy tydzień próbny z simplebox :). Jest jedna rzecz, która jest dla mnie zastanawiająca - czy wraz z posiłkami przychodzą wyliczenia makro /kaloryczne dla poszczególnych posiłków? Próbowałeś policzyć czy kaloryka rzeczywiście się zgadza i nie jest w jakiś sposób większa, niż deklarowana? Oboje chcemy trochę schudnąć, więc to dla nas bardzo ważne.
  • Odpowiedz
  • 1
@zycietonowela hej, jesteśmy z różową po tygodniu próbnym z Simplebox i na pewno przedłużamy na 2 mc w przód :). Jedzenie pycha (w większości), a komfort to już w ogóle inny level.

Co do Twojego projektu - wszystko wygląda super, świetna wyszukiwarka. Natomiast jedna rzecz/feedback z mojej strony. Super byłoby, gdybyście od razu przy karcie z opisem firmy kateringowej i odnośnikiem do strony, podawali przybliżoną cenę jakiegoś wybranego zestawu w przeliczeniu
  • Odpowiedz