Wpis z mikrobloga

@Dusza_Jest_Chaosem: @joolekk: @Qullion: spodziewałem się, że na zamówienie. Bardziej jednak zastanawiam się, czy taki projekt jest w ogóle wykonalny... Nie znam nikogo, kto taką szafę posiada. Ale model takiej szafy widziałem we włoskiej firmie Presotto.
Znacie może jakieś duże firmy produkujące szafy na wymiar? Nie wiem do kogo uderzyć z zapytaniem.
@persil91: możliwe tylko kwestia estetyki i budżetu, ciekaw jestem jak kable są ogarnięte w takiej szafie bo na zdjęciach w necie tylko front widać, szukałbym raczej po bardziej ekskluzywnych biurach architektury wnętrz, jak coś znajdziesz to wołaj, temat niezły
@persil91: a jak będziesz chciał/musiał zmienić tv to co?
Chcesz zamontować TV na skrzydle czy wyciąć w nim dziurę? Co z kablami? Wózki jezdne też nie są przeznaczone do dodatkowych obciążeń w postaci telewizora.
Jak dla mnie abstrakcyjny pomysł.
Jeśli chcesz ukryć tv żeby był mniej widoczny pomaluj ścianę na ciemny kolor i ustaw tv na jego tle + pozawieszaj dużo obrazków wokół
@krave: chcę mieć tv w sypialni. Na przeciwko łóżka będzie duża szafa do zabudowy na całą ścianę. Nie chciałbym telewizora ukrytego w szafie, żeby nie zmniejszać jej pojemności. Gdzie więc go umieścić? Wymyśliłem, że w drzwiach przesuwnych szafy, inspirując się włoską realizacją...
@persil91 to byla realizacja czy render? No i pamiętaj, że nie wszystko co fajnie wygląda jest użyteczne w mieszkaniu. Kabiny walk in, szklane przesuwne drzwi do lazienki, trójkątne okna najlepiej skierowane na południe i dużo by jeszcze wymieniać ;)