Wpis z mikrobloga

Mirko, nadszedł czas na obecną serię #codzienneokay a wraz z nim kolejne pytanie do Was tak jak na zakończenie poprzedniej serii. Poniżej jest ankieta dla Was abyście to Wy zdecydowali co dalej z #codzienneokay

Jednocześnie przypominam, że jutro (zapewne około południa) finał serii. W związku z tym będzie znalezisko z podsumowaniem, dodatkowo małe ROZDAJO z koszulką IT'S OKAY TO BE WHITE
Z zasad tak na szybko to:
- zielonki odpadają (sorry ale zielonkom nie wolno ufać),
- osoby z #czarnolisto odpadają (pozdrawiam Was),
- losowanie odbędzie się spośród osób plusujących jutrzejszy wpis 100/100,
- mile widziane aby osoby biorące udział dodały tag #codzienneokay i mój profil do obserwowanych, możecie zrobić to teraz żeby jutro nie było lawiny powiadomień,
- koszulka do zwycięzcy będzie prosto od sprzedającego na allegro (sam u niego kupowałem jakiś czas temu koszulkę i była okay a rozmiar będzie dowolny do wyboru spośród dostępnych u tego sprzedawcy.

Jednocześnie mam do Was pytanie techniczne, sprawdzałem właśnie #mirkorandom i coś mi nie bangla. Próbowałem: dodawać link lub numer do właśnego wpisu i tak samo próbowałem dodawać to do innej osoby wpisu i w każdym przypadku wyświetla mi się informacja "Niestety nie znalazłem takiego wpisu :/. Może autor go już usunął? Sprawdź jeszcze raz czy wkleiłeś poprawny adres!" macie jakieś pomysły lub inny sposób na losowanie?

#ankieta #pytanie
dzidek_nowak - Mirko, nadszedł czas na obecną serię #codzienneokay a wraz z nim kolej...

źródło: comment_53PEM7dfRamlwL63Gh7K1Pyrh60ahijk.jpg

Pobierz

Co dalej z #codzienneokay?

  • kontynuuj w obecnej formie (HETERO) 9.2% (21)
  • kontynuuj w poprzedniej formie (WHITE) 9.6% (22)
  • kontynuuj w nowej formie (MALE) 43.7% (100)
  • kontynuuj w nowej formie (plusowany komentarz) 10.9% (25)
  • zrób przerwę, powróć z wpisami jeszcze kiedyś 10.5% (24)
  • kończ całkowicie waść, wstydu oszczędź! 5.2% (12)
  • chcę sobie tylko kliknąć w ankietę 10.9% (25)

Oddanych głosów: 229

  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzidek_nowak: It's okay to be antisemitic
It's okay to hate Jews
( ͡° ͜ʖ ͡°)
A jak nie, to zasłon się że twoja wiara na to pozwala i że w Biblii jest cała masa wpisów o żmijowym plemieniu.