Wpis z mikrobloga

Może ktoś mi coś doradzi bo mi ręce opadły.
w zeszłym roku przeszła mi umowa w @tmobile na czas nieokreślony. Z racji tego, że skończyły mi się raty za telefon zaczełam otrzymywać fv w wysokości 7zł. i szczerze nie widziałam w tym nic niezrozumiałego (tak, myślałam ze wszystko jest tak, jak powinno). Teraz się dopatrzyli, że to błąd techniczny i chcą mnie obciążyć za 12 miesięcy wstecz kwotą jaką powinnam płacić (65zł/miesiąc) co w sumie daje ponad 700zł do zapłaty (). Jest jakaś szansa, że uda mi się tego uniknąć?
Co ciekawsze pracownica infolinii, proponowała mi przedłużenie umowy na 24mc w zamian za niezgłaszanie tego jako błąd techniczny. Jak poprosiłam o jakieś potwierdzenie jej słów, że nie będzie tak, ze przedłużą mi umowę a potem i tak obciążą to podparła się tylko nagrywaną rozmową. Jak poprosiłam by te ustalenia potwierdził kierownik, który najpierw to rozwiązanie sam zaproponował to on nagle zdanie zmienił.

#tmobile #logikarozowychpaskow #p0lka #januszebiznesu #prawo
  • 14
@Account_executive: harmonogram to miałam na rate za sprzęt. i wyglądało to na umowie wtedy tak, że 39,9 było za abonament a 25zł rata za sprzęt. jak zwróciłam na to uwagę, że skoro tak, to powinnam płacic 39,90 przez ten rok a nie 65, to mnie pani poinformowała, że zgodnie z umową, na czas trwania spłat rat za sprzet abonament jest obniżany. Czyli wychodzi na to że powinni mi naliczać 65zł. Choć
@zadra15: Niestety nie pomogę, ale mogę zapewnić o jednej rzeczy - to co mówią w obsłudze klienta w ogóle nie jest wiążące. Jedna mirabelka, którą przypadkiem znam w realu, miała akcję w Play, gdzie naliczyli jej prawie dwa razy większy abonament niż ten na który się zgadzała (bo pani z obsługi nie aktywowała umowy w terminie i przepadła promocja). Mimo formalnego przyznania się kobiety do błędu (na piśmie) Play i tak
@Mashe: Dlatego też, nie bardzo wierzyłam w słowne zapewnienia i chciałam mieć to potwierdzone w innej formie lub przez kierownika. Ale jak się zaczełam upierać to zmienili zdanie. Czyli intencji czystych nie mieli a dodatkowo chcieli mnie wrobić w umowe.