Wpis z mikrobloga

@odyn88: Kiedyś myślałem intensywnie o tym bo nie dawałem sobie rady przez to co się działo w domu rodzinnym i z różową aczkolwiek dałem też plus @Lelkomtu bo cieszę się życiem. Powoli wychodzi wszystko na prostą więc nie jest jeszcze dobrze ale nie jest też źle ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozdro dla wszystkich ()
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@odyn88: Miałem siną chęć popełnienia samobójstwa, ale po przeprowadzce do dużego miasta postanowiłem skorzystać z pomocy psychistry. Leczę się 7 miesiąc i jest znacznie lepiej. Nie mam żadnych myśli samobójczych, poprawiła się koncentracja, pamięć, myślenie, wróciła chęć do wyjść, stare marzenia też wróciły. Jest po prostu lepiej. Biorę escipram.
@Gonzi mam wrażenie że większość osób które mają takie problemy po prostu w nich trwają zamiast skupić się na ich rozwiązaniu. Często to rozwiązanie wymaga długotrwałej pracy i wiele osób po prostu jest zbyt leniwa albo ograniczona jakims uzależnieniem aby się jej podjąć.
@ADISS_N1 po prostu w nich trwają zamiast skupić się na ich rozwiązaniu
Może nie mają żadnego bodźca, który by zmusił ich do jakichkolwiek zmian? Po co taka osoba ma cokolwiek zmieniać skoro nie widzi żadnej perspektywy związanej z tym "lepszym" życiem? A te bodźce to już sprawa indywidualna, każdego co innego może popchać do zmiany, ale w praktycznie żadnym przypadku nie jest to tzw. walnięcie pięścią w stół, samo postanowienie nie zmieni