Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ten moment kiedy dziewcze z sąsiedztwa o którym nie możesz przestać myśleć a które uśmiecha się do Ciebie przy każdym przelotnym spotkaniu wchodzi do drogerii w której akurat kupujesz pieluchy i zestaw maszynek dla żony... Ehh, serce boli...

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw #milosc #gownowpis #bekazpodludzi #rozowepaski #stulejacontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ŁadnyKat: @Arachnofob:

z pewnością marzył o żonie i gówniakach xD

skoro nie to po c--j robił sobie te dzieciaki i po co się żenił? nikt go w związku siłą nie trzyma

ale oczywiście jakby OP był mężatką fantazjującą o jakimś facecie to już byś pierwszy szczekał, że szmata
  • Odpowiedz
OP: Moja żona wie, że ta laska mi się podoba :) Kiedyś jak mieliśmy seksy time to kazaliśmy sobie nawzajem powiedzieć o osobach które nas jarają i co nam się w nich podoba :P My ogólnie jesteśmy bardzo udanym związkiem ale komentarz @Gringo44 trafił w sedno... Dlatego #przegrywcontent Ale jak kobita mi zaczyna fuczeć i to się po prostu pytam "A ty się na przystojniaków na ulicy nie
  • Odpowiedz
@Marasmeus: wychodzisz ze złego założenia, ze faceci tak jak kobiety mogą sobie wybrać partnera. Większość facetów bierze pierwsza, która ich chce bo wiedza, ze kolejna taka szansa może się już nie trafić w tym dziesięcioleciu
  • Odpowiedz
@Marasmeus: No, ale gdyby się nie wydalo, ze to kłamstwo to co to zmienia? Taka kobieta czułaby się szczęśliwa tak czy siak ¯\(ツ)_/¯ Poza tym to tacy faceci też rzadko kiedy są czymkolwiek innym niż beciakiem wziętym z rozsądku więc ¯\(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Marasmeus: Wiadomo że w romantycznych ideałach które z resztą wszyscy byśmy chcieli jest inaczej. Jest niemożliwe niestety (poza wybitnie atrakcyjnym facetami, a że ich jest mało to może starczyć dla wybitnie atrakcyjnych kobiet, po czym obie strony i tak się nie zwiążą bo im się to najczęściej nie opłaca).

Laska wzięła go kiedy była młoda i mogła skakać po bolcach jakich tylko chce, ale oddała się jemu. Teraz ona się
  • Odpowiedz