Wpis z mikrobloga

@kurczok: za @secret_passenger

czy ktoś z Was, którzy tak się tutaj oburzacie czytał ten (krótki) artykuł? chyba nie.

jedyne miejsce, w którym ta kobieta mówi o zabijaniu (a raczej "zabijaniu") to następujący fragment:

I ask people to imagine — now I'm using this word imagine, and I'm underlining it three times — a scenario in which we kill a certain number of men every week.

to jest (uwaga) założenie, taki eksperyment
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Goofas: podziekowal. Przyznam, ze nawet nie wchodzilem na znalezisko, mimo, ze ze 3 dni chyba sie przez glowna przewijalo, z gory zalozylem, ze fejk, jak widac slusznie(ale nie zakopywalem, bez czytanaia)
@kurczok też mi śmierdziało fejkiem. ale ja mam jakąś taka dziwną przypadłość, że lubię czasami wejść z przeczytać źródła i potem pytać OP-a i resztę bezmyślnie komentujących o co chodzi.

stopień manipulacji w tamtym znalezisku był jednak ogromy. myślę że to musi być ktoś kto się szykuje do pracy w mediach publicznych (bądź "niezależnych") to jest dokładnie ten "poziom"

@Goofas dzięki za zachowanie tego. właśnie dzisiaj chciałem sprawdzić jak się tam sytuacja