Wpis z mikrobloga

@zyxen: Jak byłem kiedyś z inną dziewicą to było podobnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) mogłem macać dupe cycki ale o pocałunek i seks trudno ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@varmiok: @zookix7 A ja bym poczekał jeszcze, można się zaskoczyć. Rozdziewczylem kiedyś 21 letnią laskę 8/10 po 9-10 spotkaniach dopiero. Może więcej nawet, 2 miesiące się z nią dosyć często spotykałem. Właśnie dlatego była dziewicą, że żaden nie wierzył że to możliwe i po 2 spotkaniach odpuszczali. A w zasadzie co tracisz? W najgorszym wypadku pomacasz i pocałujesz się trochę więcej razy - też fajnie.
@Ld93: Aż założyłam specjalnie konto by sie tu udzielić XD Sama straciłam dziewictwo w wieku 22 lat ( tak, jest to możliwe w tych czasach) długo szukałam swojego pierwszego ,ponieważ mówiąc szczerze uchodzę za dość atrakcyjną dziewczynę przez co często trafiałam na typowych ruchaczy co chcieli tylko zabawy na jedną noc , plus tez dużo mężczyzn nie wierzyło w to co mówię, gdyż do szarej myszki też mi daleko ( nie
@Pink_9: Dokładnie tak. Ja w sumie nawet preferuję takie stopniowe dochodzenie do seksu całowanie->macanki>hj->bj->seks Emocje trwają wtedy dłużej i sa rozłożone w czasie i zanim dojdzie do tego seksu to już wiesz mniej więcej co ta druga osoba lubi. Moim zdaniem faceci którzy uważają, że seks musi być na 2-3 spotkaniu inaczej odpuszczają bardzo dużo tracą.

Chociaż z drugiej strony przyznam, że jednak cholernie niefajne uczucie jest kiedy spotykasz się z
@Ld93: Uważam że nie ma sensu bawić się w jakieś limity typu "3 dni, jak nie to nara",, a szczególnie z dziewicami to już w ogóle do tego trzeba ostrożnie podejść. 1,5 msca (częste spotkania) bez jakiegoś gwałtownego ruchu w sferze seksu też już powinno być wymowne dla obu stron.
@Metrack: Nie wiem, z moich doświadczeń wynika, że jeżeli to miało być coś na kształt związku a nie ruchanie po pijaku na imprezie to dziewczyny zawsze bardzo pozytywnie reagowały na takie dokładanie po trochu coraz więcej na każdym następnym spotkaniu. No ale wszystkich dziewczyn na świecie przecież nie poznałem ¯\_(ツ)_/¯