Wpis z mikrobloga

Jak ja nienawidze kobiet, wystarczy wejsc na jakis "babski" portal by zobaczyc ze tematy ktorymi sie interesuja i ich glowne cele, aspiracje zyciowe to:
-Zwiazki
-Slub
-Dziecko
-Wyglad
-Dieta
Najwyzej wyjde za bogatego hehe (ironocznie ale tak naprawde ma na to cicha nadzieje)
Nie lubie dyskryminacji ale fakt ze glos kobiety w wyborach liczy sie jak normalnego mężczyzny mnie dobija, to juz 100 lat mija od kiedy kobiety maja glos w wyborach moze ktos w koncu zakonczy ten eksperyment bo wymyka sie z pod kontroli.
#p0lka #przegryw #mizoginia #wybory #korwin #betauprising #logikarozowychpaskow
T.....a - Jak ja nienawidze kobiet, wystarczy wejsc na jakis "babski" portal by zobac...

źródło: comment_QbrE81aFCbMKviQFaeVVftkKF5jWBJOD.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TopBusta: Aha...
ad 1. Zwiazki - jestem przegrywem, szukam jakiej laski to związku, żeby mnie jeszcze jakaś chciała...
ad 2. Ślub - no w sumie matka (i ojciec, i ciotka, itd) mi mówi, żebym się ożenił...
ad 3. Dziecko - E no nie chce, bo to alimenty trza płacić, ale w sumie co po mnie zostanie tu na Ziemi?
ad 4. Wyglad - W sumie się nie liczy, o jaka fajna loszka 9/10 na mirko, zaplusuje
ad 5. Dieta - No różowa powinna mieć kształty. Jeeezuuu co to?
  • Odpowiedz
@TopBusta: Poczytaj sobie fora tematyczne - np elektrodę, jakie tam orly kultury i umiejętności chodzą. Poczytaj sobie wybitne komentarze znafcuf przy artykułach o czymkolwiek, co to poziom wiedzy maja na poziomie 11 latka a doświadczenie życiowe i ogarnięcie klienta mops. Zobacz jakie to kulturalne i wysublimowane rzeczy mężczyźni pisuja przy zdjęciach kobiet (oczywiście anonimowo bo jednak wstyd przed żonka xD). Zobacz statystyki mężczyzn co zaruchali, ale alimenty to niet. I
  • Odpowiedz
@xandra: tu nie o to chodzi, że źle, że kobiety interesują się tym co wymienione, bo nie uważam to za rzeczy złe, ale że często tylko tymi, i w efekcie nie mają własnych zainteresowań. Potem ciężko facetowi zaprzyjaźnić się z kobietą, bo nie ma z nią o czym gadać.
Możliwym błędem w związkach jest to, że od razu wszyscy przechodzą do randkowania, zamiast po prostu się polubić, zapoznać, również zainteresowania.
  • Odpowiedz
@deton24: Jest w tym sporo racji, ale dbanie o siebie dla kobiet jest zajmującym zajęciem. A jak jeszcze jest dzieciak to nawet mało czasu zostaje na oglądanie seriali. Taka prawda.

@push3k-pro: Kiedyś zrozumiesz. Może.
  • Odpowiedz
  • 4
@xandra k---a jak można robić dzieciaka żeby coś po Tobie zostalo xD to chyba jeszcze glupszy argument niz "kto Ci na starość szklanke wody poda"

Jak umre to g---o mnie będzie obchodzić co po mnie zostało na swiecie, bo będę martwy. Przestane istnieć, a moje zwłoki pewnie rozloza sie calkowicie w parę dekad i tyle.
  • Odpowiedz
k---a jak można robić dzieciaka żeby coś po Tobie zostalo xD

@Hrjk: Nie przekażesz swoich genów dalej. I w tym wypadku bardzo dobrze xDDD
  • Odpowiedz