Wpis z mikrobloga

Jak ja nienawidze kobiet, wystarczy wejsc na jakis "babski" portal by zobaczyc ze tematy ktorymi sie interesuja i ich glowne cele, aspiracje zyciowe to:
-Zwiazki
-Slub
-Dziecko
-Wyglad
-Dieta
Najwyzej wyjde za bogatego hehe (ironocznie ale tak naprawde ma na to cicha nadzieje)
Nie lubie dyskryminacji ale fakt ze glos kobiety w wyborach liczy sie jak normalnego mężczyzny mnie dobija, to juz 100 lat mija od kiedy kobiety maja glos w wyborach moze ktos w koncu zakonczy ten eksperyment bo wymyka sie z pod kontroli.
#p0lka #przegryw #mizoginia #wybory #korwin #betauprising #logikarozowychpaskow
T.....a - Jak ja nienawidze kobiet, wystarczy wejsc na jakis "babski" portal by zobac...

źródło: comment_QbrE81aFCbMKviQFaeVVftkKF5jWBJOD.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@TopBusta: Aha...
ad 1. Zwiazki - jestem przegrywem, szukam jakiej laski to związku, żeby mnie jeszcze jakaś chciała...
ad 2. Ślub - no w sumie matka (i ojciec, i ciotka, itd) mi mówi, żebym się ożenił...
ad 3. Dziecko - E no nie chce, bo to alimenty trza płacić, ale w sumie co po mnie zostanie tu na Ziemi?
ad 4. Wyglad - W sumie się nie liczy, o jaka fajna
  • Odpowiedz
@TopBusta: Poczytaj sobie fora tematyczne - np elektrodę, jakie tam orly kultury i umiejętności chodzą. Poczytaj sobie wybitne komentarze znafcuf przy artykułach o czymkolwiek, co to poziom wiedzy maja na poziomie 11 latka a doświadczenie życiowe i ogarnięcie klienta mops. Zobacz jakie to kulturalne i wysublimowane rzeczy mężczyźni pisuja przy zdjęciach kobiet (oczywiście anonimowo bo jednak wstyd przed żonka xD). Zobacz statystyki mężczyzn co zaruchali, ale alimenty to niet. I zastanów
  • Odpowiedz
@xandra: tu nie o to chodzi, że źle, że kobiety interesują się tym co wymienione, bo nie uważam to za rzeczy złe, ale że często tylko tymi, i w efekcie nie mają własnych zainteresowań. Potem ciężko facetowi zaprzyjaźnić się z kobietą, bo nie ma z nią o czym gadać.
Możliwym błędem w związkach jest to, że od razu wszyscy przechodzą do randkowania, zamiast po prostu się polubić, zapoznać, również zainteresowania.
Jeżeli
  • Odpowiedz
@deton24: Jest w tym sporo racji, ale dbanie o siebie dla kobiet jest zajmującym zajęciem. A jak jeszcze jest dzieciak to nawet mało czasu zostaje na oglądanie seriali. Taka prawda.

@push3k-pro: Kiedyś zrozumiesz. Może.
  • Odpowiedz
  • 4
@xandra #!$%@? jak można robić dzieciaka żeby coś po Tobie zostalo xD to chyba jeszcze glupszy argument niz "kto Ci na starość szklanke wody poda"

Jak umre to gówno mnie będzie obchodzić co po mnie zostało na swiecie, bo będę martwy. Przestane istnieć, a moje zwłoki pewnie rozloza sie calkowicie w parę dekad i tyle.
  • Odpowiedz
#!$%@? jak można robić dzieciaka żeby coś po Tobie zostalo xD

@Hrjk: Nie przekażesz swoich genów dalej. I w tym wypadku bardzo dobrze xDDD
  • Odpowiedz