Wpis z mikrobloga

#!$%@? mi hamulce jak #!$%@? piszcza, a w maju nowe tarcze i klocki wsadzali ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@mejteusz: akurat piszczenie nie jest objawem zużytych klocków/tarcz.

Do mnie już nowe wahacze idą, w tym roku już wymienione łożyska w skrzyni i przy okazji sprzęgło jak już było rozebrane.

Plus taki, że części całkiem niedrogie więc tragedii nie ma.
@Krupier A co jeszcze moze byc? Nie ukrywam ze nie znam sie na tyle na tym, a nie chxe sie wpakowac znowu w jakies gowno. Poza tym czuc wibracje na kierownicy i to nie podczas hamowania ( ͡° ʖ̯ ͡°)
nie no, można samą pompę wymienić, już się orientowałem


@Arveit: często jest tak, że jak się wymienia rozrząd i pominie pompę wody, to ona się rozcieka jak dostanie naciągu od nowego paska.
nie ma auta, nie ma problemów z autem


@msichal: Polecam ten stan, przynajmniej jeśli chodzi o używane samochody. Posiadanie samochodu w mieście to strata pieniędzy, czasu i nerwów. Swój sprzedałem dawno temu i żyję błogo wiedząc, że nie muszę odkładać na OC, nie wspominając już o warsztacie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Logytaze: Ja nigdy nie miałem i na razie mieć nie planuje - wszędzie dojeżdżam komunikacją miejską, hulajnogą elektryczną, albo kombinacją tych dwóch.
Nawet myślałem, żeby w końcu sobie zrobić prawo jazdy, ale zwyczajnie nie mam po co.
A co jeszcze moze byc? Nie ukrywam ze nie znam sie na tyle na tym, a nie chxe sie wpakowac znowu w jakies gowno. Poza tym czuc wibracje na kierownicy i to nie podczas hamowania ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@mejteusz: wibracje to już lipa, ale samo piszczenie to mogą być po prostu z dupy jakości klocki/tarcze. Też kiedyś wymieniłem i ciągle piszczały, ale poza tym wszystko było