Wpis z mikrobloga

Kiedy zrobisz tak dobry wpis, że tylko dwóch użytkowników napisze ponad 800 komentarzy (sic!). Oczywiście @Kefas_1996 ma rację, a @Mirrak to nieumiejący logicznie myśleć osobnik, ale samo zacięcie i wytrwałość w artykułowaniu swojego bełkotu są zadziwiające.
https://www.wykop.pl/wpis/24416195/przeczytalem-wiedzmina-bez-sezonu-burz-i-jestem-mo/

Co wy możecie wiedzieć o #thebestofmirko ?

#ksiazki #literatura #fantastyka #wiedzmin #wiedzmin3 #bekazlewactwa #bekazlgbt #medycyna
Pobierz Bethesdasucks - Kiedy zrobisz tak dobry wpis, że tylko dwóch użytkowników napisze pon...
źródło: comment_YvUebWqnyzrINVdTMiXYWF74v780Q5ir.jpg
  • 339
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Bethesda_sucks: XD wiedziałem że to bd głupio wyglądało. Ale w końcu koleś się poddał i zaczął kopiować tekst na który odpowiedziałem więc jak zaczął ciągle kopiować i wklejać to już poszło na całego i pomyślałem że nie odpuszczę. A co mi tam wejdę, sprawdzę i wkleję sb komentarz. No w końcu wymiękł. A ja nigdy nie odpuszczam :D XD Pozdrawiam serdecznie :-)
@Donmaslanoz14: Polecam XD ale te 800 to się zrobiło z kopiowania jednego i tego samego. Koleś w końcu już przestał pisać, zakończył odnoszenie się do komentarzy więc zaczął kopiować i wklejać jedno i to samo. Więc ja też zacząłem wklejać już odpowiedzi. Więc wyglądało to tak:
A. On coś napisał.
B. Ja odpowiedziałem.
C. On wkleił to samo.
D. Wkleiłem już odpowiedź B. I tak w kółko.
@Mirrak:

Wypraszam sobie, to ten drugi koleś ciągle powołuje się na nienaukowe źródła

- To ja sobie wypraszam nieumiejący myśleć człowieku. Nigdzie nie wykazałeś, że są one nie naukowe. A reszta to np. filmik gdzie gość podaje naukowe źródła. Zresztą już się popisałeś gdy podałeś wikipedię twierdząc że istnieje homoseksualizm wśród zwierząt. Polecam nauczyć się języka angielskiego: Homosexual Behaviour to ZACHOWANIA homoseksualne a nie homoseksualizm.

popełnia błędy logiczne i pieprzy nie
ja sobie wypraszam nieumiejący myśleć człowieku. Nigdzie nie wykazałeś, że są one nie naukowe


@Kefas_1996:

Wykazałem.

,,A reszta to np. filmik gdzie gość podaje naukowe źródła,,

No i są one naukowe, czyli takie jakie mówię :v

,,Zresztą już się popisałeś gdy podałeś wikipedię twierdząc że istnieje homoseksualizm wśród zwierząt,,

Bo to prawda.

I nie masz racji, nie rozróżniasz zachowań homoseksualnych od homoseksualizmu xd.

,,Niestety to ty popełniałeś błędy logiczne które wykazałem,,
@Mirrak

Wykazałem.

- Błędna opinia. Nie wykazałeś.

MOJE: A reszta to np. filmik gdzie gość podaje naukowe źródła a ty na to:

No i są one naukowe, czyli takie jakie mówię :v

- Dzięki za potwierdzenie. Potwierdziłeś właśnie, że podałem filmik w którym gość podaje naukowe źródła. Dzięki za potwierdzenie. :D

Bo to prawda.

- Błędna opinia. Nie prawda. Na dowód homoseksualizmu wśród zwierząt podałeś wikipedię gdzie jest mowa o ZACHOWANIACH homoseksualnych