Wpis z mikrobloga

Mirko czy te promki na #allegro Smart to nie jest ściema przypadkiem? Właśnie chciałem kupić alkomat i czatowalem przy odliczaniu. Jak tylko wybiła 14:00 i pojawiła się opcja kup teraz i zapłać od razu klikam i wyskakuje błąd. I tak kilkanaście razy. Po czym odświeżam i sprzedaż zakonczona. godzina zakończenia sprzedaży 14:00:37 czyli 37 sekund po mojej próbie zakupu. Nastawiałem się równiez na konsole Xbox o 17, ale już widzę że #!$%@? jeden wielki z tego będzie. Chyba że macie jakieś porady? #internet #zalesie
  • 14
@MirkujeOd2009Roku @Nic_tu_po_mnie te aukcje kończą się w 2 sekundy. Możliwe, że te "wyższe" czasy z allegronauty to urządzena, na których udało się kupić w tych 2-sekundach, ale tak im "mieli" te operacje(okienka czy coś), że czas wyskakuje powyżej tych 10 sekund. Przy zestawach narzędziowych też były czasu w okolicach 15-20 sekund , a sam klikając w 4 sekundzie(z powodu mojego błędu) już nie było tych produktów.
@MirkujeOd2009Roku: Próbowałem parę razy już coś wyrwać, podobnie jak Ty czatowałem przy odliczaniu ale niestety prawie za każdym razem rezultat był jeden "aukcja została już zakończona". Jedynym przypadekiem gdzie miałem możliwość dokonać zakupu był zestaw depilator + prostownica - jak widać zbyt mała przebitka żeby januszować po OLX'ach. ¯\_(ツ)_/¯
@MirkujeOd2009Roku: Nie była to totalna ściema, przy ps4 niemal mi się udało ;) Ale ciężko mi się pozbyć wrażenia, że boty mimo wszystko znacząco podkręcały poziom :/
Korci mnie, żeby poszukać po olx'ach tego co mnie interesowało - wciąż trafiają się lepsze ceny niż normalnie, jednak jakiś taki niesmak pozostaje. ()

Tak czy inaczej, gratulacje udanego zakupu :)